Сьогодні Китай - найбільший експортер товарів у різні куточки світу. Це нова світова фабрика, що знаходиться на вищому рівні і постійно розвивається. Сотні українських підприємців побудували бізнес на продажі китайських товарів та продовжують замовляти продукцію з КНР. У той же час вони шукають варіанти максимально здешевити процеси вантажоперевезення.

Головне питання – як доставити товари з Китаю в Україну дешево? Найбільшим попитом користуються контейнерні перевезення вантажів морем. Поговоримо про його особливості та скільки коштує привезти товар морем.

Чим вигідні морські контейнерні перевезення?

Коли ми говоримо про морську доставку, то завжди маємо на увазі перевезення вантажів у контейнерах. Це спеціальні укріплені залізні короби, що завантажуються на судно. Використовуються стандартні 20-ти і 40-ка футові контейнери для транспортування товарів.

Сьогодні 80% міжнародних обсягів вантажів транспортуються саме у контейнерах. У чому перевага?

·       Вартість. Це найголовніший чинник. Одне транспорте судно уміщую до 1200 контейнерів. За рахунок цього вартість перевезень суттєво знижується. І проста математика: чим більше вантажу, тим дешевше вийде перевезення.

·       Універсальність. Морем можна доставити все! Наприклад, будь-які різні великі товари – крани, будівельні установки, а також небезпечні та негабаритні вантажі, вантажі, що вимагають дотримання особливого температурного режиму.

·       Масштабність. Доставка по морю зручна для транспортування великих партій товару.

·       Повна безпека. Контейнери перевозяться обережно, плавно та без вібрацій, тому вантаж надійно захищений від пошкодження. Крім цього, аварії на воді трапляються набагато рідше, ніж у порівнянні з авіаперевезенням.

·       Зручне планування. Морське перевезення підходить для сезонної доставки або оновлення асортименту, що заплановане заздалегідь.  

Окремо варто сказати про збірні вантажі, що набувають особливої популярності серед підприємців. Їх суть у розміщенні товарів різних замовників в одному контейнері. Тобто фактично один замовник платить не за весь контейнер, а за місце у ньому. Це додаткова економія на доставці.

Недоліки перевезення морем

На жаль, морські перевезення не ідеальні. Їх головний недолік – фактор часу. Судно з контейнерами не може рухатися швидко, тому доставка займає 55-60 днів. Але наші підприємці заздалегідь планують замовлення та отримують його вчасно. Наприклад, ви замовляєте насіння для посівної. Тож замовлення потрібно робити у січні, щоб отримати його у лютому. Це вигідно, коли час доставки не надто важливо, зате потрібно заощадити на логістиці.

Через час перевезення морем не підходять для термінової доставки або швидкопсувних товарів. Так, є контейнери з рефрижераторами, а деякі товари не можуть довгий час бути замороженими.    

  

Що потрібно знати, якщо везти морем

·       Чітко сплануйте час замовлення

·       Якщо у вас невелике замовлення, то беріть збірний вантаж

·       Знайдіть компанію, що спеціалізується на доставці товарів з Китаю. Професіонали допоможуть організувати процес та будуть супроводжувати вас під час надання послуги

 

Вартість перевезення морем

 

Вартість перевезення контейнера морем з Китаю розраховується індивідуально для кожного клієнта, коли є вступні дані. Це: тип вантажу та контейнеру, обсяг, вага, дальність порту прибуття. Також сума включає витрати на митне оформлення: портові збори, мита, податки. Не дивлячись на це, замовляти з Китаю вигідніше, ніж придбати китайські товари в Україні.  

Компанія M3Cargo зможе розрахувати вартість доставки, так підказати, як краще замовити та доставити його в Україну.