Лазерна епіляція є найбільш швидким та ефективним способом позбавлення від зайвого волосся на обличчі та тілі. Маніпуляція є абсолютно безпечною для здоров’я, адже світлові промені діють лише на фолікул волосини і не травмують епідерміс. Водночас після процедури значно підвищується чутливість шкіри, і щоб уникнути неприємних наслідків, після сеансів епіляції необхідно дотримуватись деяких обмежень та правил післяпроцедурного догляду.

Заборони та обмеження після лазерної епіляції

Протягом 3 днів після відвідування косметологічного салону заборонено:

  • часто торкатися проепільованих ділянок;
  • протирати шкіру лосьйонами і тоніками зі спиртом;
  • застосовувати скраби та пілінги;
  • приймати гарячу ванну, робити парові ванночки для обличчя (якщо епіляція виконувалася на цій ділянці), відвідувати лазню, сауну;
  • якщо проводилося видалення волосся в зоні пахв – користуватися дезодорантами чи антиперспірантами, які містять етанол;
  • купатися в басейні з хлорованою водою або у відкритій водоймі.

Дотримуючись перелічених обмежень, ви уникнете пересушування, лущення, подразнення епідермісу та пов’язаного з цим дискомфорту. Крім того, знизиться ризик інфікування тканин через відкриті канали фолікулів та розвитку запалень.

Оскільки після обробки лазерними імпульсами шкіра стає дуже чутливою до ультрафіолетового опромінення, збільшується ризик пігментації. Тому протягом 2 тижнів після відвідування салону слід утриматися від поїздок на морські курорти, від засмаги на пляжі та в солярії.

Домашній догляд за шкірою після епіляції лазером

У косметологічних центрах TK Laser після завершення обробки волосистих ділянок майстри наносять на шкіру крем з пантенолом. Подібні засоби слід використовувати ще протягом 2–4 днів удома. Пантенол, пантестин, декспантенол або бепантен допомагають зняти подразнення та запобігають пересушуванню епідермісу.

Відкриті ділянки обличчя та тіла протягом 2 тижнів варто захищати від сонця кремом із SPF не нижче 30. Для закритих зон у перші дні після сеансу слід обирати просторий одяг із натуральних тканин.

Що робити в період між процедурами

Незважаючи на високу ефективність апаратного методу, позбутися одразу всіх волосин не вийде. Волосся, яке відростає, усього курсу можна лише голити бритвою. Висмикування їх пінцетом, видалення за допомогою цукрової пасти або косметичного воску значною мірою знизить ефективність лазерної епіляції.

джерело: https://tk-laser.pl/