Китай – визнана світова фабрика. Це новий лідер по виробництву продукції. Піднебесна дивує різноманітністю товарів та новинками. Сьогодні майже вся продукція випускається від маркою «made in China». При цьому якість товару і його вартість можуть задовольнити будь-який попит.

Головне питання – як вигідно доставляти товар з Китаю в Україну? Розказуємо про основні способи транспортування продукції з КНР, у чому їх переваги, та як вибрати кращий варіант.

 Особливості перевезень з Китаю

Плануючи замовляти товар з КНР, підприємцю потрібно вирішити два моменти: який товар придбати та який спосіб доставки обрати. Вид товару, безумовно, залежить від типу бізнес-моделі. А ось над транспортуванням потрібно подумати. Доставка з Піднебесної повинна враховувати термін доставки, її вартість, а також вагу та габарити вантажу.

Доставка вантажів з Китаю до України має кілька способів:

·   морським транспортом

·   повітряним

·   залізничним

·   автомобільним

Найбільшою популярністю користуються два перших варіанти. Вони мають, як переваги, так і недоліки.

 Авіаційні перевезення

У Китаї функціонують понад 50 міжнародних аеропортів. Найбільші – у Пекіні, Гуанчжоу, Шанхаї, Гонконзі. З них вилітають щоденні авіарейси.

Головний плюс авіаперевезень – стислі терміни доставки та повна безпека вантажу. Час, за який літак доставить товар, залежить від авіакомпанії. Зазвичай термін не перевищує 10 днів. Але э перевізники, що доставляють вантаж за 2-5 днів.

Авіаперевезення залучають, коли потрібно доставити з однієї точки світу в іншу

цінний вантаж. Наприклад, предмети мистецтва, коштовності, електроприлади. Або швидкопсувну продукцію серед якої: риба та морепродукти, овочі і фрукти.

Недолік авіаційних перевезень – вартість. Вона в рази вища, ніж при перевезеннях морем.

Авіаперевезеннями варто користуватися, коли товар потрібен замовнику найближчим часом. Крім цього є один важливий нюанс: літак не підходить для перевезення негабаритного вантажу. У авіації є обмеження у вазі – не більше 10 тон, та висота до 2,5 метрів.  

Морські перевезення

Доставка морем – найдешевший та сучасний спосіб доставки з Китаю в Україну. Це робить морські перевезення найбільш вигіднішими для середнього та малого бізнесу. Крім цього, не має обмеження у вазі та об’ємі вантажу. Морем можна перевезти будь що, від великої сільськогосподарської техніки та авто до побутової техніки та аксесуарів на телефони.

Для перевезення морем використовуються спеціальні контейнери. Товар завантажується у контейнер один раз без перезавантаження. Міцна конструкція забезпечує повну безпеку вантажу. У контейнерах можна транспортувати різні види товарів: стандартні, дрібні та великовагові.

Морську доставку можна поділити на два види:

·       безпосередньо контейнерні перевезення

·       збірні контейнерні

Перший варіант підходить для транспортування великих партій вантажів. Тобто клієнт завантажує повний контейнер. Другий варіант більш рентабельний для представників малого бізнесу. Вантаж пливе з вантажем інших замовників. В такому випадку вартість ділитися між усіма клієнтами: оплата проводиться за фактично зайняте місце, а не за цілий контейнер.   

Морські перевезення мають недолік – час. Вантаж пливе з Піднебесної 55-60 днів. Це варто враховувати при замовленні товару. Наприклад, ваш бізнес пов'язаний з ялинковими прикрасами. Тобі їх потрібно замовляти не пізніше вересня, щоб встигнути продати на Новий рік.

 Компанія M3Cargo пропонує послуги з перевезення вантажів морем з Китаю в Україну. Менеджери допоможуть на всіх етапах та доставлять товар до вашого дому.