При облаштуванні спальні ви часто стикаєтеся з дилемою вибору меблів - які будуть виглядати цікавіше і не перевантажать інтер’єр. Давно відомо, що меблі від Вудман значною мірою визначають характер квартири. Вони часто дають багато інформації про переваги власників, їх стильові уподобання та спосіб життя.

Спальня – це один із інтер’єрів вашого дому, де благополуччя користувачів є найважливішим. У цій кімнаті не повинно бути нічого, що відрізнялося б від вашого стилю, що негативно впливає на ваші почуття, дратує або пригнічує. Дізнайтеся, який колір меблів для спальні вибрати і яке це має  значення.

Світлі чи темні меблі для спальні?

Підбираючи меблі для спальні на замовлення, варто враховувати поради декораторів інтер’єру, надихатися новими рішеннями, але найбільше варто довіряти собі. На етапі проектування інтер’єру варто усвідомити, що конкретний колір меблів впливає на загальний вигляд кімнати та її оптику.

Світлі, приглушені відтінки стін та меблів позитивно впливають на настрій, допомагають розслабитися і заспокоїтися після важкого дня, повного обов’язків. Вони ідеально підходять для невеликих інтер’єрів або тих, які розташовані на мансарді, де у вас менше природного світла. Великі яскраві поверхні оптично збільшують інтер’єр, роблять його чистим і стерильним, а таке відчуття в спальні дуже бажано. Світлі меблі також візуально не важкі, що впливає на сприйняття інтер’єру спальні як швидкоплинного, легкого і чуттєвого.

Таким кольорам безумовно віддають перевагу прихильники сучасного, мінімалістичного та скандинавського інтер’єрів. Ранок у яскраво освітлених приміщеннях відразу набуває позитивного та оптимістичного забарвлення, підвищуючи ваш настрій.

Яскраві меблі додають інтер’єру легкості та оптично збільшують його

Темні кольори створюють сутінки і вносять трохи таємниці та інтимності. Дуже благородно і неповторно виглядають шафи, комоди і ліжка з темних декорів. У них трохи будуарний клімат, який сприяє розслабленню, заспокоєнню почуттів і переносить вас у стан спокою.

Темні меблі, як правило, виглядають дуже солідно, довговічно, доброзичливо і викликають позитивні асоціації. Їх найчастіше вибирають люди, які прив’язані до традицій і люблять класичні рішення. Які меблі ви виберете для спальні, багато в чому залежить від індивідуальних уподобань, способу життя та ефекту, якого ви хочете досягти.