Останнім часом дуже популярно обклеювання авто плівкою. Не дивно, адже це ефективний і неінвазивний спосіб освіжити зовнішній вигляд автомобіля та захистити його від механічних пошкоджень. Невидима для людського ока, плівка приносить багато переваг власникам як нових, так і вживаних автомобілів. 

Підтримання ідеального зовнішнього вигляду автомобіля

Перш за все, обклеювання – це відмінний спосіб зберегти ідеальний вигляд автомобіля на довгий час. Захисна плівка є своєрідним щитом для лакофарбового покриття, так як захищає його від різних загроз. Вона поглиблює колір, зберігаючи ідеальний зовнішній вигляд кузова і продовжуючи молодість самого автомобіля. Це, у свою чергу, призводить до економії на потенційно дорогих процедурах ремонту. Важливо, що захисна плівка повністю прозора і непомітна – вона ефективно освіжає образ автомобіля, не змінюючи його первісного вигляду.

Стійкість лаку до подряпин і пошкоджень 

Обклеювання автомобіля є ефективним методом захисту лакофарбового покриття від несприятливого впливу зовнішніх факторів. Плівка поглинає всі удари:

  • каміння,

  • гравію,

  • піску.

Вона також менш сприйнятлива до різного роду забруднень - як природних, наприклад, слідів комах або пилку квітів і дерев, так і хімічних. Але це ще не все, оскільки плівка також зменшує ризик зміни кольору та вицвітання фарби, викликаного УФ-випромінюванням, якому піддається транспортний засіб як під час руху, так і при парковці на вулиці.

Ремонт подряпин дешевше

Невеликі пошкодження фарби у вигляді подряпин і потертостей – це буденність автовласників. Їх важко уникнути навіть при обережній їзді. Дефекти на лакофарбовому покритті не тільки значно знижують естетику автомобіля, але і прискорюють процес корозії. Залежно від ступеня пошкодження лаку, дефекти можна полірувати або заново фарбувати. На ринку ви знайдете дешеві засоби, такі як олівці, віск або фарбувальні пасти, які ідеально підходять для дрібних, тобто непомітних подряпин. У разі глибших пошкоджень може знадобитися допомога професіоналів.

Традиційне нанесення фарби на кузов автомобіля, особливо коли необхідно змінити колір всього кузова, є не тільки витратним, але й трудомістким. Набагато дешевшим рішенням є обклеювання транспортного засобу спеціальною плівкою. Всупереч поширеній думці, цей варіант, дешевший і швидший. Автомобільна плівка захистить автомобіль від подальших подряпин, які призводять до значних витрат. 

Захист кузова від корозії

Корозія – справжня неприємність для автовласників. Найбільшу загрозу вона становить для транспортних засобів, які не знаходяться в гаражах і цілодобово піддаються несприятливим погодним умовам. Антикорозійна профілактика з використанням плівки полягає в захисті лаку від будь-яких пошкоджень, які сприяють утворенню корозії. З іншого боку – видалення іржі та обклеювання місця, де вона утворилася, дозволяє створити ефективний бар’єр для кисню та вологи, які створюють ідеальні умови для повторного розвитку корозії.