Автомобілі німецького виробника Volkswagen купуються водіями не лише в Україні, а й у всьому світі. Крім того, у нашій країні автомобілі цієї марки мають бездоганну репутацію. Це пояснює, чому вони мають таку велику популярність.

Важливо розуміти, що під час роботи вашого Volkswagen, колись вам доведеться замінити його деталі. Насамперед, важливо розібратися в тому, до якого продавця звернутися, які запчастини на фольксваген купувати та чи сумісні нові запчастини зі старими моделями авто.

Щоб вибрати якісні та надійні деталі, важливо ретельно оцінити дилера. На що потрібно звернути увагу при покупці запчастин для Volkswagen? Давайте розберемося.

Сьогодні запасні частини для Volkswagen представлені в кількох варіантах: оригінал від виробника та копії, що виробляються організаціями, які різняться як за вартістю, так і виготовлення на заводі. У більшості випадків перші, що використовуються при ремонті автомобілів Volkswagen, істотно дорожче, ніж аналоги, вироблені за дозволом виробника.

Найефективніший спосіб підібрати запчастини до автомобілів Volkswagen

Які переваги копій запасних частин Volkswagen? У деяких випадках такі деталі дійсно вигідніші, на відміну від оригінальних варіантів. Їхня ціна значно нижча, але якість може трохи поступатися першою.

Оригінали можуть коштувати дорожче, ніж їхні копії. Досвідчені фахівці кажуть: у тому випадку, якщо йдеться про ремонт кузова, слід віддати перевагу деталям, що виробляються з ліцензією, вартість яких приблизно на 50% нижча за вартість перших.

Як вибрати магазин запасних частин?

Щодо вибору продавця, то в цій ситуації ключову роль відіграють безліч нюансів:

  • оцінка конкретного інтернет-магазину,
  • репутація торгового веб-сайту,
  • відгуки клієнтів,
  • основні моменти гарантійних зобов'язань та транспортування.

Найвигідніші пропозиції зазвичай зустрічаються в інтернет-магазинах, які продають окремі категорії запчастин, наприклад, кузови, ліхтарі або олії та технічні рідини.

Як вибрати деталі для Volkswagens

При виборі додаткових частин використовується кілька процедур із їх вродженими перевагами та недоліками.

1. Використання пошукової системи в інтернеті.

2. Вибір додаткових деталей за VIN-кодом.

3. Вибір додаткових деталей із каталогу.

У каталогах можна знайти безліч картинок, що дуже допомагає у виборі додаткових деталей і дозволяє вибрати потрібні запчастини.