Перевага Польщі полягає в тому, що роботу можна знайти цілий рік, незалежно від пори року. Від часу подання заявки до виїзду зазвичай проходить 2-3 місяці (з урахуванням термінів оформлення візи). Вакансії є у ​​всіх регіонах Польщі, особливо у містах із розвиненою промисловістю.

Шукати роботу у Польщі ви можете за допомогою сайту razem.work!

Заробітна плата в Польщі зазвичай погодинна, стандартна ставка для різнорабочих від 12-16 злотих чистими на годину, кількість годин на місяць залежить від вас і від роботодавця – від стандартної п'ятиденки та 160 годин до 280 годин для бажаючих працювати понаднормово! Повні умови роботи ви зможете побачити в описі вакансій на сайті razem.work.

Середня зарплата низькокваліфікованого співробітника становить від 2200 – 2600 злотих на місяць, що становить близько 500-600 євро. Якщо ж ви маєте освіту та кваліфікацію в будь-якій вузькоспеціалізованій сфері, - тоді можна розраховувати на 4000 – 5000 злотих, або від 1000 євро. Не варто очікувати від Польщі німецьких зарплат, це Східна Європа. Ваш дохід безпосередньо залежатиме від кількості відпрацьованих годин, а також можна розраховувати на підвищення заробітної плати, якщо виявите свій професіоналізм і прагнення працювати.

Проживання надається роботодавцем за 300-500 злотих на місяць, іноді безплатно. Умови - орендовані квартири, будинки, хостели, по 2-4 особи в кімнаті. Сімейні пари зазвичай живуть окремо.

Якщо ви хочете знайти роботу, пов'язану з контактом з людьми, потрібно мати базовий рівень володіння польською мовою. Але якщо його у вас на сьогодні немає, то не впадайте у відчай - можна підібрати відповідну вакансію. Багато поляків непогано говорять українською мовою. Навіть якщо ваш роботодавець не володітиме українською мовою, проблем у спілкуванні не повинно бути, оскільки мови дуже схожі. Зазвичай роботодавець вказує у своїй заявці вимоги до володіння тією чи іншою мовою, тому ви відразу зрозумієте, чи підходить ця пропозиція чи ні.

Список вакансій досить широкий, здебільшого це робочі спеціальності – співробітники на склади, фабрики, заводи, у сферу обслуговування. Завжди потрібні зварювальники, муляри, будівельники. За бажання можна знайти роботу доглядальниці для догляду за літніми або хворими людьми. У сезон збирання врожаю постійно потрібні робітники на збирання яблук, груш, полуниць. відповідну роботу.