Сьогодні висувається все більше вимог до житла, і це справедливо. Оселя повинна бути комфортною, гарною, затишною, щоб туди хотілось повертатись кожного вечора, а у вихідні насолоджуватись розвинутою інфраструктурою та можливостями. І все це можна знайти безпосередньо в Києві – клубна резиденція O`Club https://www.oclub.com.ua/  запрошує на огляд та купівлю дивовижного житла.

Перше, що бачить людина, приїжджаючи сюди – це гарна кленова алея та заповідна зелена зона, через яку пролягає шлях до домівок. В сучасному світі підтримка екології є вкрай важливою, бо свіже повітря – це не примха, а необхідність. Важливо, щоб діти зростали саме в такому екологічно чистому районі.

В той же час, біля оселі повинна бути розвинена інфраструктура, аби можна було вільно та швидко дістатись на роботу чи навчання. І тут відразу видно переваги клубної резиденції. По-перше, якісні сучасні дороги, які дозволяють, не гаючи часу, доїхати у центр міста або в інший потрібний район. По-друге, поблизу знаходиться станція метро, завдяки якому можна уникнути заторів у часи пік.

Але й це не головне. «Родзинкою» O`Club є її чудова атмосфера. Тут цінують комфорт, вільне життя, приємні знайомства та дружні стосунки. Це – одна велика родина, яка привітно запрошує до себе нових членів зі спільними поглядами, пріоритетами, світоглядом. Для спілкування облаштовані лаунж-руф та дворики-патіо, які дозволяють цікаво проводити дозвілля та збиратися компаніями.

А для активних людей, які бажають пізнавати щось нове, мають безліч хобі та не звикли сидіти на місці, резиденція пропонує цілу низку тематичних локацій:

  • Ресторани та кафе;
  • Салони краси;
  • Дитячі центри розвитку;
  • Спортивні клуби та майданчики;
  • Івент-зони.

І це ще не повний перелік!

Для тих, хто працює не в офісі, але хоче не відволікатись на домашні справи, повністю зосередившись на роботі, передбачені коворкінг-центри. Можна, не виходячи з території резиденції, прийти попрацювати у комфортному приміщенні, яке обладнане всім необхідним.

 

Зручність і мобільність зараз – передусім. І O`Club це прекрасно розуміє. Тому компанія створила спеціальний додаток, за допомогою якого можна сплачувати комунальні послуги, дізнаватись актуальну інформацію щодо будинку, викликати майстра та навіть замовити їжу. Клубна резиденція – це цілий світ, в якому можливо все. До того ж, цей світ надійно охороняється, тому жодна стороння людина сюди не зайде. Тут безпечно, спокійно та затишно, як і повинно бути вдома.