Які лише засоби не використовують компанії, щоб заявити про себе та привабити покупця. Все більше організацій користуються можливістю придбати віндер на замовлення – конструкцію, що складається з цупкого полотна із прапорної сітки та металевого флагштока, тобто легкого каркаса, який зручно розбирати та збирати. Форма прапора нагадує перо, вітрило, краплю та інші елементи. Вона цілком відповідає назві різновиду, а флагшток повторює форму прапора.

Віндери – рекламні конструкції, які з’явилися на українському ринку відносно недавно. Чи популярні вони? Безсумнівно, тож компанія Лакор ладна запропонувати споживачам величезний вибір прапорів на замовлення, а також флагштоків та основ для їх надійної фіксації.

Критерії, якими керуються споживачі обираючи прапор віндер, різняться, та можна впевнено сказати, що більшість із них віддають перевагу зносостійкості. Зверніть увагу на матеріал! Це – прапорна сітка, полотно, яке характеризується стійкістю до стирання і не псується від надмірно високої вологості. Їй не страшні пориви вітру та перепади температур. Навіть палюче сонце не вплине на стан такої тканини. Зображення на ній – чітке та яскраве. Воно не зникне після прання, тож і надалі буде виконувати рекламні функції.

Прапор незвичайної форми не може не притягувати погляд. Легке й тонке полотно розвівається на просторі. Воно гарно майорить навіть під час слабкого вітру і не намотується на флагшток від його сильних поривів. До речі, щодо останнього: чи не зламається флагшток під час негоди? Він легкий, але разом з тим, дуже міцний, адже зроблений із анодованого алюмінію, який не боїться корозії. Готову конструкцію не складно переносити і транспортувати. За потреби віндер можна розібрати та скласти у сумку, щоб згодом змонтувати і встановити на іншому місці. Наявність кількох варіантів монтажу дозволяє без проблем розміщати флагшток на вулиці та в середині будинків.

Використання і монтаж прапорів віндер

Віндери з корпоративною символікою розміщають поруч із будівлями для привернення уваги. Вони куди кращі, ніж масивні «тендери», і більш доречно виглядають поруч з магазинами чи ресторанами. Однак, частіш за все, легкі та мобільні конструкції використовують під час виставок і змагань.

Розміщуючи віндер поза межами приміщення, обирають надійні елементи для фіксації:

  • В основу вгвинчують штир-гвинт, до якого згодом приєднується флагшток.
  • Часом в якості обтяжувала обирають контейнер. Його наповнюють водою. В залежності від розмірів, у ємність поміщається до 17 літрів рідини. Цього більш ніж достатньо, щоб втримати легкий прапор.

А для встановлення конструкції в приміщенні вистачить і обтяжуючої пластини.

Віндери – універсальні прапори, що мають різні форми, розміри та конфігурацію. Вони виконують інформаційні та функції рекламного характеру. Готові конструкції і варіанти зроблені за індивідуальним замовленням – міцні та зносостійкі. Вони надзвичайно зручні у використанні, тож мають чимало прихильників.