Камені різних порід і видів використовують для оформлення та оздоблення ландшафтного дизайну. Їх різноманітна структура, властивості та зовнішній вигляд придають неординарної концепції місцю, більше емоцій та виразності. Подібні елементі ландшафту використовуються практично усюди: на присадибній, дачній чи дворовій ділянці, а також в садах та паркових зонах. Натуральне каміння завжди виглядає красиво, вишукано та надійно за будь-яких погодних умов.

Пісковик: чим привабливий та які має властивості?

Переліковувати мінерали, які використовуються для оздоблення ландшафтів можна дуже довго. Адже кожен вид має різноманітність форм і навіть відтінків, що дозволяє дизайнерам створювати неземну красоту, яка може стояти десятиліттями в первозданному виді при належному догляді та використанні.

Наприклад незвичайний мінерал – пісковик, який може бути кременистої (щільної) чи вапняної (пухкої) структури. Кожен з видів наділений багатьма кольорами і має морозо- та вологостійку властивості. Неповторний камінь, зрізи, сколи та надломи якого мають свою структуру та візерунок, став одним з найкращих витворів природи та вважається елітним декоративним елементом.

Різноманітність кольорів та властивостей дозволяє ретельно підібрати місця для вимощування. Наприклад, із щільного пісковика викладають доріжки, площадки та майданчики, а кварцитним - вимощують сходи, поріжки та різні подіуми. М’якими породами обкладають різні споруди та помости. Це дуже пластичний та придатний до обробки матеріал, який має звабливий і гарний вигляд та використовується в виді декоративного облицювання.

Придбати камені природного походження можна в компанії «KANYON», де обробляють та постачають мінерали різних порід як українських так і закордонних видобувальних компаній.