Процвітання будь-якого бізнесу завжди вимагає прорахування всіх можливих витрат, в тому числі витрат на енергоресурси (електроенергія, газ, тепло). Без цього жодне підприємство просто не зможе існувати.

При замовленні будь-якої послуги найпершими аспектами, що цікавлять, будуть тарифи та якість наданих послуг.

Ціни на електроенергію зростають постійно і це світова тенденція. В Європі вони перевищують всі рекорди і їх зниження найближчим часом не передбачається.

Фактори, що впливають на вартість електроенергії:

  • вартість газу, вугілля;
  • державна політика у сфері енергоресурсів;
  • діяльність Антимонопольного Комітету України на ринку енергоресурсів;
  • чи швидко буде впроваджений «зелений перехід»?
  • вартість електроенергії на світовому ринку;
  • ефективність управління державних енергетичних компаній;
  • група «ДТЕК», ефективність її діяльності;
  • поведінка основних фігурантів на світовому ринку енергоресурсів;
  • карантинні обмеження та погодні умови, а також інші чинники, що можуть мати суттєвий вплив на ринок енергоресурсів.

Актуальні тарифи

Тарифи на електроенергію для підприємств завжди суттєво відрізнялися від вартості даних послуг для населення. Так, у кожного з постачальників вартість розподілу електричної енергії буде різна. Її розмір напряму залежить від класу напруги.

Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, встановлюється вартість передачі електроенергії та послуг з управління енергосистемою.

Енергетичний ринок значно впливає на формування вартості електричної енергії для непобутових споживачів. Він є вільним, висококонцентрованим. Значна частка в ньому належить державі. Максимальна вартість електроенергії встановлюється державою. Проте вона наближена до реальної через наявність на ринку потужних виробників.

Надійний постачальник електроенергії

Вибір хорошого постачальника – завдання не з легких. Детальний аналіз ринку допоможе уникнути проблем.

Торгова електрична компанія (ТЕК) належить до надійних енергопостачальників для середнього та малого бізнесу. Компанія є одним із трьох найбільших постачальників електроенергії на території України. Серед клієнтів більше 800 підприємств різних галузей промисловості. Обираючи tek.energy, споживачі отримують гнучкі умови оплати за спожиті послуги, низькі тарифи для бізнесу і високоякісний сервіс та підтримку.

Калькулятор ТЕК допомагає дізнатися базову вартість електричної енергії для кожного споживача всього за декілька натискань, без сторонньої допомоги. Ознайомитися з текстом самого договору про постачання електроенергії можливо на сайті компанії. Він може бути публічним (можливо лише підписати без внесення правок) або індивідуальним (договір типовий, проте його можна скоригувати при необхідності).

Протягом своєї діяльності (а це більше десяти років на ринку) компанією реалізовано більше 8,1 мільярдів кВт./год. електроенергії. ТЕК уклала договори про співпрацю з усіма учасниками системи розподілу електричної енергії.

Команда енергетичного магната налічує більше 100 співробітників, завжди готових прийти на допомогу клієнту.

За результатами року ТЕК стала лідером у рейтингу постачальників енергоносіїв за вільними цінами. Вона постійно розвивається і оновлюється для покращення сервісу.

Метою компанії є надання кращого сервісу та гарантія постачання енергоресурсів населенню та для бізнесу – для підприємств, які є найбільшими споживачами даних ресурсів.