Сервіс пошуку сьогодні як ніколи актуальний. З його допомогою можна протягом декількох хвилин дізнатися потрібну інформацію та скласти план своїх дій, особливо якщо це стосується подорожей. Останнім часом літаки стають дедалі популярнішими у багатьох відношеннях. Доступ до таких подорожей зараз набагато простіший, ніж кілька років тому. Аеропорти розташовані у більшості великих міст світу. Вони забезпечують зручне сполучення з різними країнами. Вам потрібно дізнатися місцезнаходження аеропорту за напрямами, що вас цікавлять, або найближчі міста. А може вам цікаво, скільки кілометрів ви проїдете за час поїздки? Всю інформацію можна знайти на сайті: https://ua.far.city, пошуку найближчих міст та аеропортів сервісу «FAR.CITY». Все, що вам потрібно зробити, це вибрати категорію пошуку. Пошук включає:

  • Великі, невеликі міста, аеропорти, з вибором відстані: 100 км, 200 км, 300 км, 400 км, 500 км, усередині країни.

На карті точне місце розташування вказано чорним маркером. Найближчі міста з населенням від 50000 жителів та аеропорти в радіусі 500 км вказані на карті синіми маркерами та відповідними іконками. Відстань до кожного пораховано та зазначено у підказках на карті.

На карті показані найбільші та важливі аеропорти для понад 150 тисяч місць на 52 мовах. Наприклад, якщо вам потрібно знайти найближче місто, ви вносите назву місця, яке вам потрібно, сервіс пошуку автоматично показує найближчі варіанти із зазначенням кілометражу. Також на сайті є точний час, рік та день тижня, тому розрахунок та вибір можна робити з урахуванням часу. Скористайтеся зручним сервісом пошуку "FAR.CITY", щоб скласти конкретний маршрут.