Військова форма продумується максимально ретельно. Адже вона повинна бути функціональною, практичною, зручною. А ще — забезпечувати захист від холоду та вітру. Тому зовсім не дивно, що куртка М-65, яка першопочатково створювалася для потреб американських військових, знайшла велику популярність у цивільного населення. Її можна побачити в багатьох культових фільмах («Рембо: Перша кров», «Термінатор», «Таксист»). А також — у колекціях багатьох світових та українських брендів. До прикладу, в каталозі компанії Авіація Галичини. Тож сьогодні ми поговоримо про легендарну модель трохи більше.

Цікавий факт: “М” — є цілою серією курток, яка вперше вона побачила світ ще за часів Другої світової війни — у 1943 році. Першою військовою курткою славнозвісної серії була куртка — «М-43», яка, як і всі наступні, отримала свою назву від року виготовлення. А знаменита М-65 є вдосконаленим варіантом М-43, яка шилась з урахуванням особливостей стилю життя військовослужбовців.

Чому військова форма стає популярною серед цивільних?

Якісний матеріалу, функціональність та ідеологія, яку відстоювали військові, часто були причиною того, що революційна молодь обирала військовий одяг як повсякденний. Ще з середини минулого століття він був важливим маркером соціальних тенденцій, цінностей та статусу.

Але куртка М-65 полюбилася не лише революційній молоді. А й всім, хто полюбляє почуватися комфортно кожного дня. Ця модель є максимально теплою — ідеальний вибір на міжсезоння чи зиму. Високий комір-стійка, додаткові фіксатори та капюшон чудово захищають від холоду. А завдяки правильно обраним матеріалам, куртка також є водо- та вітростійкою: те, що треба для суворих умов.

Окрім цього, модель М-65:

Має велику кількість кишень — в них точно помістяться всі ваші необхідні речі (телефон, гаманець та інше).

Підходить для різних ситуацій — буде чудовим вибором як для повсякденного носіння в місті, так і для походів, риболовлі, полювання та інших поїздок на природу.

Міцна та довговічна — ця куртка скоріше набридне вам, ніж втратить початковий зовнішній вигляд чи порветься. Адже вона виготовляється з якісних та стійких до зносу матеріалів.

Стильно виглядає — такий одяг точно підкреслить ваш індивідуальний стиль.

Тож якщо ви давно мріяли про таку куртку, придбати її — чудова ідея. Ви отримуєте надійний та довговічний одяг, який служитиме вам багато сезонів. Тішачи вас надійністю, комфортом та якістю.