Для багатьох людей автомобіль давно перестав бути виключно предметом розкоші. Багатьом добре знайоме почуття, коли автомобіль рятує у безвихідних ситуаціях. Саме з його допомогою можна дістатися будь-якого місця, незалежно від громадського транспорту та інших факторів. Але не варто забувати, що автомобіль – це практично живий організм, у якому замість серця – мотор, а замість кровоносних судин – дроти. Зрозуміло, що цей механізм зношується в процесі використання і важливо не прогаяти момент і вчасно пройти діагностику, а потім - ремонт, якщо необхідно. Багато автолюбителів своєчасно не звертають уваги на невеликі підказки своєї машини про її "самопочуття", тим самим наближаючи момент можливого форс-мажору, коли, наприклад, станеться аварія або вийде з ладу якийсь важливий елемент. Якщо водій хоче уникнути неприємних ситуацій з автомобілем, то дуже важливо завчасно подбати про страхування, саме страховка є фінансовою подушкою безпеки, яка виручить у скрутну хвилину.

Щоб оформити страховий договір, вже не варто йти до офісу компанії, заповнювати багато бланків. Компанія FF24 пропонує оформити поліс Френдли КАСКО у найзручніший спосіб, що навіть непотрібно відволікатися від комп’ютеру або планшету. Саме оформлення в онлайн-режимі 24-7 дозволяє клієнтам обрати будь-який час та спокійно зробити вибір в сторону того чи іншого пакету послуг, з яких найбільшою популярністю користуються:

1. Базовий страховий набір. Поки машина відпочиває на стоянці, її господар сплачує всього лише 60 грн. на місяць. Така сума повністю компенсує вартість машини, якщо трапиться викрадення або знищення. Такий пакет набирає чинності, коли паркування авто було здійснене за всіма правилами.

2. Додаткова опція «Все, приїхали!» дає можливість за 4 грн. на добу отримати захист від сильних пошкоджень або повного знищення в момент руху авто.

3. Опція «Упс, подряпина!» за 36 грн. на добу повністю захищає автомобіль в будь-який момент - руху або на парковці. Ця опція захищає також від викрадення або знищення машини.

Сучасний підхід до способу оформлення страхових полісів компанії FF24 приваблює все більше клієнтів, які цінують кожну хвилину та намагаються використовувати свій час найбільш раціонально. За багатоканальним телефоном 0 800 33 31 00 кожен клієнт цілодобово може дізнатися будь-яку інформацію щодо страхування та особливостей оформлення кожного окремого випадку.

Френдли КАСКО від FF24 – непохитна впевненість в найнесподіваніших страхових випадках.