Негода, фінансові труднощі, коронавірус – скільки загрозливих факторів чатує на суспільство, але людина звикла будувати плани чи то на вихідні, чи то на все життя, і для їх здійснення ніякі перешкоди не стануть на заваді. Адже життя не зупинилося з появою карантину – ми подорожуємо, купуємо речі в крамницях, їздимо до своїх близьких в гості, але робимо це, свідомо піклуючись про свою безпеку і безпеку оточення.

Тому акція медичної лабораторії CSD – перевіритись на COVID-19 та здати експрес-тест на антиген за 350 гривень є досить актуальною та вигідною, для тих, хто не змінює плани.

Обстеження можна здійснити в комфортний для клієнта час без додаткових умов й обравши один зі зручних лабораторних офісів CSD. Замовити та зробити тест також можна безпосередньо в пунктах, розташованих на залізничних вокзалах таких міст як Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Мукачево, Тернопіль, Хмельницький, Івано-Франківськ, Полтава, Вінниця, Запоріжжя, Кривий Ріг.

Слід звернути увагу на те, що результат тестування не буде передано в додаток «Дія» щодо припинення самоізоляції особи. 

Головна перевага тестування – можливість отримати результат за короткий проміжок часу. Антиген-тест швидко і якісно виявить збудника COVID -19 SARS-CoV-2 і надасть точний результат про наявність або відсутність інфекції, навіть якщо людина не відчуває ознак захворювання та водночас вже може наражати на небезпеку оточення, особливо перебуваючи в місцях масового скупчення.

Тому з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції та в умовах підвищеного ризику зараження не слід нехтувати власною безпекою і безпекою близьких людей, а свідомо і відповідально поставитись до заходів щодо збереження здоров’я.

Пропозиція медичної лабораторії – CSD залучитись до акції є доречною, адже збереже дорогоцінний час, кошти, ваше здоров’я та захистить інших людей у суспільстві, які піддаються ризику бути інфікованими. Діагностика здатна не лише вказати на захворювання, а й запобігати розповсюдженню інфекції.   

   Ситуація з COVID-19 загрозлива, але людина, щоб вижити, здатна адаптуватись до нової реальності, прийняти певні правила, при цьому максимально організувати безпеку собі та суспільству.

Маючи чіткі плани, в яких немає місця безвідповідальності, обов’язково дочекаємось гарних результатів не лише після тестування на COVID-19, а й у повсякденному житті.