Коли настає Чорна п'ятниця майже всі люди беруть більше грошей і біжать до магазинів. Торгові точки за старим звичаєм організовують найбільший розпродаж на рік. Цього дня знижки можуть досягати 90% навіть на найцікавіші, найцінніші товари.

Перед ознайомленням з інформацією про головні знижки у магазині ВАЛЕО, поринемо в історію цього свята.

чорна п'ятниця

Традиція розпродажу у чорну п'ятницю

Сам термін з'явився зовсім не через величезні розпродажі наприкінці листопада. "Чорною п'ятницею" позначили обвал ринку золота в США в 1869 році. Країна зазнала величезної кризи, на той час точно було не до покупок. Пізніше словосполучення використовувалося як синонім «п'ятниці 13-го». Тобто теж у негативному контексті.

Назва до свята прийшла набагато пізніше. Сам звичай вигідно використовувати цінопад сягає початку 20 століття.

Після «Дня Подяки» люди поспішали на шопінг. У США саме починалася підготовка до Різдва, вулиці були забиті машинами.

Усі хотіли встигнути купити подарунок на Різдво, і щоби відхопити найкращий, потрібно було приїхати, якомога раніше.

Дешева реалізація пояснюється звичкою продавців починати активну торгівлю за зниженими цінами саме після Дня Подяки. На вулицях збиралися черги машин, натовпи. Вони прямували у торгові центри за найкращими подарунками.

Святкування в Україні

Традиція проводити масштабний збут з'явилася у США. Тутешні магазини, справді, йдуть на втрати, щоб продати товар покупцям значно дешевше.

Щоправда, ці збитки окупаються завдяки величезному обороту, тому неписана узвичаєність все ще існує. Їй слідують багато всесвітніх брендів.

В Україні все інакше. Люди не вірять, що магазини можуть відчутно здешевити продукцію-усі думають, що це брехня, але це не так.

На «Чорну п'ятницю» 2021 року в Україні магазин VaLeo&V організовує реальні знижки до 45%.

Ми не обіцяємо величезних акцій, але 45% – це майже половина вартості. ВАЛЕО сам виробляє всю свою продукцію, продає її, самостійно регулює ціни. Зазвичай, махлюють із цінами магазини-дилери, які перепродають чужі вироби, але точно не ми.

Коли починається Чорна п'ятниця в Україні

В Україні черговий всесвітній розпродаж розпочнеться 26 листопада 2021 року. Цього дня люди звикли прокидатися рано, швидко одягатися, бігти до магазинів. Нині все буде по-іншому.

Знакова подія відбувається в особливих умовах картину. Торгові центри запроваджують значні обмеження – усі охочі одразу до торгового залу не увійдуть, Частина покупців залишиться без обновок. Це не біда, коли є інтернет-магазини.

Магазин VaLeo&V пропонує у чорну п'ятницю знижки до 45% на всю продукцію.

Якщо ви уподобали для себе джемпер, але вам не вистачає на нього грошей, не відмовляйтеся від покупки. За акцією він коштуватиме майже вдвічі дешевше.

При цьому не потрібно стояти в черзі й буквально битися за останній екземпляр. Просто натисніть на сайті кнопку «замовити».

Товар отримаєте не пізніше, ніж звичайно.

У нашому магазині ви можете знайти будь-який одяг для дорослих, дітей, підлітків. В наявності канцелярія, іграшки, товари для дому, ковдри, простирадла та інше. Знижки будуть на все!

Щоб знайти продукцію та акції у Чорну п'ятницю, зайдіть на сайт, натисніть на фото вибраного товару. Поряд побачите вказівник на знижку та час її дії.

Можна заздалегідь зателефонувати консультанту, дізнатися докладніше про акцію, або зайти у спеціальний розділ на сайті: valeotrikotage.com/aktsii/black-friday/

Ми не обманюємо клієнтів! Товарів різних зі знижкою буде, справді, багато!