Навіть на невеликих фермах, де присутня незначна кількість рогатої худоби, стає питання якості корму. При змішуванні кормової суміші виникають труднощі з ретельним перемішуванням і в процесі годування корова вибирає найсмачніше, лишивши частину корму без уваги. Неcбалансований раціон негативно впливає на здоров’я худоби та загальну кількість кінцевої продукції. На допомогу фермерам приходить спецобладнання яке не лише перемішує суміші, а й має ряд додаткових функцій. Назва цього обладнання – кормозмішувач.

Кормозмішувач – це сільско-господарський агрегат для подрібнення, змішування, відважування та роздачі корму великій рогатій худобі. Використання такої техніки значно поліпшує процес годування корів, підтримання їх здорового стану, а також підвищення надоїв молока. Неодноразово, усі фермери відмічали значне збільшення об’ємів збору молока, при використанні кормороздавача. Завдяки якісному подрібненню та змішуванню корму, поїдання суміші коровами відбувається повністю. Кормозмішувачі обладнані ваговою системою, що дозволяє відважувати порції згідно рекомендованих норм – це допомагає точно контролювати кількість інгредієнтів на разову годівлю і завдяки цьому економити, не використовуючи більше ніж необхідно.

Міксер-кормозмішувач, приводиться в дію за допомогою трактора. Кормозмішувач до трактора під’єднується до його валу відбору потужності. Завдяки колісній базі, пересування агрегату не потребує додаткових конструкцій та обладнання, що значно полегшує його використання.

Задля безпеки худоби, кормозмішувачі Demi-mix, обладнані спеціальним, потужним електромагнітом, що унеможливлює потрапляння металевих частин до суміші.

То ж, купити кормозмішувач – це раціональна інвестиція у вашу справу, яка окупиться і буде приносити дохід.