Якщо ви новачок у світі нікотину, радимо розпочати свою пригоду зі слабших версій пакетиків, таких як: ZYN, Nordic Spirit, Skruf. Після того як мішечок підкладете під верхню губу, ви почнете відчувати поколювання або печіння. Це абсолютно нормально, і немає про що турбуватися, так ми знаємо, що нікотин починає всмоктуватися. Це відчуття може бути слабшим або сильнішим залежно від міцності виробу. Через деякий час пощипування припиниться або стане значно менше, і ви зможете розслабитися. Способом зменшити ці незручності може бути зміна положення пакетика або питної води, докладніше читайте на сайті gorod.cn.ua.

Ми рекомендуємо новачкам виплюнути слину з високою концентрацією нікотину, ми можемо відчути дискомфорт у вигляді запаморочення, тому видалення слини важливо для людей, які не знають, яку дозу нікотину прийме їх організм.

Переваги нікоподів

Основною перевагою переходу на нікотинові пакети є те, що нікотин, що міститься в них, має меншу шкідливу дію. Це головним чином тому, що ви уникаєте куріння і таким чином зменшуєте кількість смоли, яку ви доставляєте до легенів (це більш безпечна форма насолоди нікотином). Згідно з результатами американських досліджень, 60% курців кидають палити за станом здоров’я. Ви також можете зробити це за допомогою нікотинових пакетиків! Ви можете використовувати Nicopods де завгодно, не заважаючи іншим людям димом і смородом сигарет.

Вони безпечні?

Нікоподи містять нікотин, який викликає сильну залежність - так само, як кофеїн або цукор. Не варто їх використовувати, якщо:

  • у вас алергія на нікотин,
  • ви вагітні або годуєте грудьми,
  • у вас проблеми з гіпертонією.

Нікотин сам по собі не викликає раку, але надмірне вживання може призвести до збільшення частоти серцевих скорочень.

Чи варто мені їх охолоджувати?

Ні. Не обов’язково зберігати їх у холодильнику, але деякі охолоджені - смачніше.

Що означають точки на упаковках?

Крапки або цифри на балончиках - це спосіб повідомляти про вміст нікотину в грамі продукту. Чим більше точок або більше число, тим міцніший продукт. Міцність вимірюється в міліграмах нікотину на грам, а іноді і в міліграмах на пакет. Більшість виробників перераховують цю інформацію цифрами або крапками.

На жаль, кількість точок не завжди однакова у всіх брендах, але вони зазвичай означають:

  • 1-2 точки: нормальна міцність, близько 6-8 мг / г
  • 3 точки: середня сила, близько 12-14 мг / г
  • 4 точки і більше: сильна потенція, близько 16-20 мг / г і більше.

Загальне відчуття певного пакетика залежить не тільки від концентрації нікотину, але і від типу ароматизаторів.