Потенційно менш шкідливі продукти мають потенціал стати альтернативою дорослим курцям, потенційно зменшуючи шкоду для здоров'я, спричинену курінням. Сьогодні портфель продукції на сайті izmacity.com включає низку інноваційних продуктів із потенційно зниженим ризиком, серед яких: електронні сигарети, продукти для розігріву тютюну, жувальний тютюн, які наразі доступні на більш ніж 30 ринках по всьому світу.

Технологія нагрівання тютюну

Більшість отруйних речовин у сигаретному димі утворюється при розкладанні тютюну під час його згоряння. glo™ - це пристрій, який нагріває тютюн приблизно до 240°C. Під час його використання процес горіння не відбувається, завдяки чому викид токсичних речовин зменшується, порівняно з традиційними сигаретами. Крім того, glo ™ не залишає попелу і виділяє менше запаху, ніж традиційні сигарети.

glo™ був розроблений у Великобританії, і до його розробки було залучено понад 100 експертів з п'яти континентів. Більше інформації про принципи роботи тютюнових нагрівачів glo ™ можна знайти за посиланням на нашому сайті.

Електронні сигарети

Електронні сигарети, також відомі електронні системи доставки нікотину - це пристрої на батарейках, в яких користувач вдихає нагріту рідину (відому як електронна рідина). Більшість рідин, крім нікотину, містять воду, пропіленгліколь, гліцерин, а також ароматизатори. Як і у випадку з розігрітим тютюном, аерозоль, який вдихає користувач електронних сигарет, має потенційно нижчий рівень шкідливих речовин у порівнянні з димом, що виділяється при курінні звичайних сигарет.

Прозорість і дослідження світового рівня

Компанія надає великого значення належному проведенню та прозорості всієї своєї діяльності, у тому числі у сфері досліджень та розробок. Було виконане порівняння еталонного сигаретного диму (приблизно 9 мг дьогтю) та пари тютюну, нагрітого glo™, проти 9 токсичних речовин, перелічених ВООЗ. glo™ нагріває тютюн без спалювання у порівнянні з традиційно викуреними сигаретами. Це не означає, що продукт менш шкідливий, ніж інші тютюнові вироби.

 Прозорість дослідження має вирішальне значення для цього підходу. Детальну інформацію про програму дослідження групи можна знайти на спеціальному веб-сайті. Результати наукових досліджень надсилаються до торговельних журналів, де публікуються експертні огляди, і вчені беруть участь у великій кількості у найважливіших міжнародних конференціях та заходах.