Місце народження Давид Тодуа - Сухумі, Грузія. У віці дванадцяти років він разом з сім'єю залишив батьківщину і переїхав до України, до Харкова. Його мама через постійний стрес захворіла на рак і йому довелося її поховати зовсім молодим. Потім родичі забрали їх в Росію, в Кемерово, де він вже закінчив університет. Там маленький Давид почав захоплюватися музикою і співами. Давиду Тодва з раннього дитинства подобається музика і театр. Уже в 5-річному віці у нього були значні досягнення у вокалі, тому не дивно, що дитячий театр Абхазії запропонував Давиду грати в його складі.

Творчість співака і композитора

Юнак закінчив юрфак Кемеровського державного університету ще у 2002 році, але по професії ніколи не працював. Він повністю зосередився на музиці і творчості, що стало поштовхом до написання власного альбому. Давид Тодва отримав підтримку з боку радіо «Європа плюс» у просуванні цього альбому.

У Москві співаку вдалося пройти до другого етапу у відомому шоу «Народний артист». Особисто Брайан Мей і Роджер Тейлор у 2004 році затвердили його на головну роль у мюзиклі We Will Rock You присвяченому групі Queen. Співак заснував групу The Bohemians після закриття мюзиклу. Давид Тодуа свого часу приєднався до організації BMI (Broadcast Music Incorporated) - американської спільноти композиторів. Завдяки цьому музика Давида почала звучати в театрах і кіно, він почав отримувати гонорари за написаний ним матеріал.

У 2015 році Давид Тодва співпрацював з Дімою Біланом. Вони разом шукали півтора місяця стилістику аранжування для хіта «Не мовчи». Ведуча «Голос.Діти» і топ-модель Наталія Водянова знялась у кліпі «Не мовчи». Дмитро Маліков, Емін та інши артисти естради звертались також до Давида Тодуа по допомогу. В російських театрах і навіть у мультфільмі Ларса фон Трієр звучала музика цього талановитого композитора. Одна з пісень Давида Тодуа була відібрана Данією для «Євробачення», але глядачі в результаті обрали іншу пісню. Справжня слава і визнання до співака і композитора прийшла на шостому Голосі. На сліпому прослуховуванні Давид Тодва заспівав пісню групи Queen «Who wants to live forever». Брайан Мей написав її як саундтрек для фільму «Горець». Всі журі проекту голос повернулися до нього: Леонід Агутін, Пелагея, Діма Білан, а також Олександр Градський.

Короткий огляд будинку знаменитості

Завдяки участі у шоу до нього прийшов успіх. Але, оскільки співак досить скромна людина, йому захотілося усамітнитися за містом. Тому він купив будинок у надійної будівельної компанії "Milton group", який став справжньою знахідкою для нього. Цю компанію порадив йому хороший знайомий і він жодного разу не пожалкував, що звернувся до них. Milton group - це професіонали своєї справи. У двоповерхову особняку є все необхідне для життя і не тільки: високі стелі, дерев'яна обшивка, камін, балкон, веранда і велика прибудинкова територія. Інтер'єр від Мілтон Груп виконаний в спокійних нюдових тонах. В облаштуванні будинку використано багато натурального дерева. За задумкою Мілтон Груп на території маєтку крім головної будівлі добудували спортзал і лаунж-зона. Також поряд з будинком є сад з фруктовими деревами та город, за якими стежать його робітники, хоча він любить сам працювати по господарству. Давід мріє перетворити його в екологічний будинок за європейськими стандартами, а зараз житло опалюється газом. Він думає скористатися послугами будівельної компанії Milton Group ще раз для реалізації своєї мрії.

Зараз Давид зробив невелику творчу паузу у своєму житті, але з упевненістю можна сказати, що скоро він ще порадує публіку талановитими композиціями. Адже Давид не захоче розчарувати фанатів своєї творчості і залишати сцену надовго. Побажаємо Давиду вдалої кар'єри та затишку його дому!

Джерело: https://thecoach.top/