Бажаєте віднайти швидкий та доступний спосіб для покращення власної зовнішності? Що ж, завітайте до клініки Медіостар, де лазерна епіляція, ціна на яку зовсім не кусається, зможе порадувати вас довготривалим результатом. Процедура направлена на ліквідацію небажаного волосся за використанням лазерної установки. Її промінь проникає до волосяної цибулини, руйнуючи фолікул із середини.

Як отримати тривалий ефект? Для досягнення ідеальної гладкості знадобиться близько 8 процедур. Їх кількість варіює в залежності від густоти, кольору волосся та індивідуальних особливостей людини. Відомо, що частина волосяних фолікулів перебуває у сплячому стані, тож, щоб їх видалити, слід дочекатися переходу до фази активного росту. Зазвичай між двома першими сеансами проходить місяць. Далі проміжки поступово зростають, збільшуючись на кілька тижнів. Тривалість сеансів варіює: від 10-15 хвилин до однієї години, в залежності від зони обробки.

Лазерна епіляція у Медіостар користується надзвичайною популярністю, адже сама процедура займає зовсім небагато часу, та дарує неперевершену гладкість на роки. Разом з тим вона не викликає болю і не завдає шкоди здоров’ю. Спеціалісти клініки естетичної та лазерної косметології потурбувалися, щоб їх клієнти змогли отримати максимальний ефект за комфортних умов.

Причини популярності лазерної епіляції

Маючи певний досвід у боротьбі з ростом небажаного волосся, протестувавши шугаринг та воскові смужки, люди шукають щось більш ефективне і менш болюче у спеціалізованих центрах. Доволі часто їх вибір зупиняється на лазерній епіляції. Чому ця процедура так приваблює жінок і чоловіків? Вона:

  • безболісна;
  • не викликає дискомфорту й алергії;
  • не супроводжується появою рубців чи опіків;
  • гарантує антибактеріальний та протизапальний ефект.

Всього за один сеанс лазерної епіляції спеціаліст здатен обробити величезну ділянку шкіри. Спина, руки, голені – зона не відіграє особливої ролі, адже проепілювати можна будь-що, не турбуючись про появу врослого волосся. Після повного курсу лазерної епіляції зникає до 98% небажаної рослинності. Ефект триває близько 3-7 років, що не може не викликати позитивного відгуку у клієнта і, все це – абсолютно без болю та стресу.

Сеанс лазерної епіляції

Видалення волосся здійснюється дуже швидко, так для обробки зони над верхньою губою достатньо 5-10 хвилин. Якщо ж потрібно охопити велику ділянку, косметолог використовує вакуумну насадку, яка скорочує тривалість сеансу в кілька разів. Для додаткового захисту клієнту пропонуються спеціальні окуляри.

Лазерний промінь впливає на фолікул, тож він за жодних умов не пошкоджує шкіру. Опіки, синці та інші несприятливі реакції абсолютно не характерні для лазерної епіляції. Що ж відчуває людина під час сеансу? Більшість говорить про незначне поколювання. Звісно, чутливість та больовий поріг – поняття цілком індивідуальні, тому клієнтам косметологічної клініки у Львові пропонується спеціальний крем або ж гель з анестезуючим ефектом. Лікар направляє насадку на обрану ділянку і, лазерний промінь проникає під шкіру, на глибину до 4 мм, впливаючи на меланін. Імпульси чергуються з запуском охолоджуючої системи, мінімізуючи можливість отримання неприємних відчуттів.

Лазер видаляє небажане волосся, в тому числі і врослі волоски. При цьому лімфатична та кровотворна система залишаються незайманими, як і внутрішні органи, тож, якщо бажаєте отримати гладку та шовковисту шкіру без зайвої рослинності, лазерна епіляція стане ідеальним засобом для досягнення цієї мети. Мінімум протипоказань, відсутність відновлювального періоду і максимально швидкий ефект – достатньо лише зважитись, щоб отримати задоволення від такого жаданого результату.