Сьогодні авто є невід'ємною частиною сучасного життя. Бажаєте змінити старий транспортний засіб на більш сучасний агрегат? А може вперше підбираєте авто для себе та родити? Тоді зверніть свою увагу на асортиментний ряд транспортних засобів, котрі пропонує офіційний дилерський центр VOLVO в Україні. 

На сайті представлені різні моделі VOLVO серед котрих ви обов'язково підберете варіант який буде повністю відповідати усім вашим вимогам, критеріям, смаковим забаганкам, матеріальним можливостям, тощо. 

Більшість сучасного населення віддають перевагу VOLVO s90. Автомобіль VOLVO s90 − це транспортний засіб бізнес-класу, котрий має елегантний вид. В цьому агрегаті ідеально все. Натуральні матеріали, сучасний дизайн, новітні технології, розширений функціонал − все це автомобіль VOLVO s90. На сайті ви зможете більш детально вивчити усі технічні параметри моделі та продивитись фото. 

Якщо ви полюбляєте маневреність та потужність, тоді однозначно вам стане до вподоби модель Вольво XC60, яка представлена у декількох кольорових варіаціях.

Переваги авто:

  • унікальність;

  • універсальність;

  • бездоганний дизайн;

  • якість збірки;

  • сучасний салон;

  • неперевершений дизайн;

  • шумоізоляція та клімат контроль.

Авто має світлодіодні фари, котрі вночі на трасі можуть створити феєричне шоу. Промені світла, як прожектори, але при цьому не сліплять ні зустрічних, ні попутних водіїв. На сучасному ринку будуть представлені моделі з чотирма різними двигунами, автоматичними коробками передач та виключно повним приводом. Завдяки широкому спектру представлених агрегатів, автомобіль стає досить універсальним і здатний задовольнити більшість потреб потенційного покупця.

Якщо ви шукаєте комфортний транспортний засіб ля міста, тоді зверніть свою увагу на модель Volvo XC40 − преміальний компактний кросовер, котрий має відмінні технічні показники та неперевершені функціональні можливості. Силові агрегати відрізняються економічністю, але при цьому забезпечують впевнену динаміку. Завдяки вдалому поєднанню з сучасною трансмісією, авто може долати навіть дуже складні перешкоди.

На сайті офіційного дилера ви зможете знайти всю необхідну інформацію по будь-якій моделі VOLVO та зробити правильний вибір. Якщо у вас з'являться питання по моделях, або труднощі замовлення, тоді рекомендовано звернутись за допомогою до менеджерів.