Секс-шоп - це магазин, де продаються товари для сексу. Там є лубриканти, костюми і вібратори. Але за кожним предметом і за кожним магазином стоїть якась історія або цікавий факт. Спробуємо здивувати вас і поглянути на інтим-магазини по-новому.

Перший в історії вібратор і переїзд з аптеки в секс-шоп

Найбільш затребуваний товар в секс-шопі - це фалоімітатор, вже звична нам річ ​​для задоволення і підтримки здоров'я. Історія ж говорить про те, що світ отримав цей пристрій "завдяки" такого діагнозу, як "істерія" або "сказ матки". Зараз ці поняття не використовуються, а вібратори пройшли великий шлях до магазинів для дорослих. Перший ручний вібратор був запатентований Гамільтоном Бічем в 1902 році. Вібратор завоював велику популярність, і отримав звання незамінного електроприладу в кожній родині. Спочатку вібратори прикривали функціями масажера, а в рекламі моделі використовували їх нібито для обличчя. Переїзд стимуляторів в секс-шопи стався на початку 20-х років XX століття, після того, як пристрій з'явився в еротичному фільмі. З аптек вони пропали, так як в ті часи відкриті розмови про секс і тим більше самозадоволення - були ганебними.

Секс і Біблія. Секс-шоп для християн в Німеччині

Так. Раніше ці два поняття одне-одного виключали. А в Білефельді взяли і створили магазин "Schöner lieben", що в перекладі означає "Кохати красиво". Магазин в основному спеціалізується на товарах для двох - подвійні стимулятори, свічки для масажу, різні парні бокси. Представники церкви поставилися до концепту магазину досить добре - адже власники роблять ставку на естетику, а не вульгарність і проводять інформаційні кампанії з метою освіти консервативної частини соціуму. Реакції людей були неоднозначні, але здоровий глузд переконав навіть самих віруючих скептиків. Адже Біблія не засуджує задоволення і сексуальність в парі.

Не помацати: онлайн-секс-шопи, МОЗ і карантин

За період локдаунів продаж інтим-товарів на Ozon виріс на 300%. Себе чимось потрібно було займати на самоізоляції і людство на щастя вирішило зайнятися своєю сексуальністю і налагодженню контакту в парах. Департамент охорони здоров'я Нью-Йорка випустив чудову рекомендацію: "Партнер, що є для вас повністю безпечним - це ви самі. COVID-19 не поширюється через мастурбацію, якщо ви дотримуєтеся правильної техніки миття рукі та секс-іграшок з водою і милом не менш ніж 20 секунд до початку і після завершення сексуального зв'язку.

На тлі пандемії популярність онлайн секс-магазинів підвищується, і тепер це не просто сайт з викладкою і фото товарів, а рекомендації, рейтинги, детальні характеристики та допомога онлайн-консультантів. І, звичайно ж, конфіденційність. Заходьте в секс-шоп Brokensofa - ми підберемо вам саме те, що треба.

У лідерах продажів онлайну, як і раніше, перебувають вібратори, фалоімітатори, мастурбатори, еротична білизна та одяг. Також люди стали замовляти більше презервативів.

7 кіл задоволення. Токійський багатоповерховий секс-шоп

У Токіо збудували семиповерховий магазин для дорослих, де кожен рівень присвячений певній тематиці: останні три поверхи - для шедеврів світових порнофільмів. І є навіть спеціальні кімнати, де кіно можна оцінити. Одяг для косплея і рольових ігор, різні костюми від школярки або медсестри до супер-героя  розмістилися на четвертому поверсі, нижче - еротична білизна, пеньюари. Другий - садо-мазо-інвентар, вібратори, фалоімітатори, БДСМ-аксесуари і атрибутика, флогери, батоги, наручники, портупеї. А на першому поверсі - штучні вагіни і ануси. Деякі екземпляри - точні анатомічні копії отворів акторок японського порно.

Нідерланди - лідер за кількістю магазинів секс-іграшок

Секс-шопи в Нідерландах - як магазини випічки. Нікого не здивуєш. Адже вони тут практично на кожному кроці. У країні тюльпанів така велика кількість магазинів для дорослих легко пояснюється тим, що тут дуже розвинений секс-туризм. Так, в Амстердамі є ціла вулиця Червоних ліхтарів, на якій є не один секс-шоп. Сюди зазвичай заходять туристи, які шукають сексуальні пригоди, а також ті, хто не уявляє своє життя без інтиму. У магазини секс-іграшок заходять і самі голландці, які не соромляться відкрито говорити про секс.

Магазини секс іграшок з кожним днем ​​стають все популярнішими. Це пояснюється тим, що люди стають більш розкутими і починають експериментуватиу сексі, щоб зробити своє інтимне життя більш різноманітним, яскравим і незабутнім. Як показують дослідження, частіше за все секс-шопи відвідують в Данії, Швеції, США, Великобританії та Нідерландах.