Робота в Інтернеті може дати вам можливість заробляти гроші з будь-якої точки світу, наприклад, в коворкінг Outpost на Балі або в KoHub на острові Ко Ланта. Заманливо звучить? Хто б не хотів мати заробіток онлайн, працюючи з дому або на екзотичному острові? Неважливо, чи хочете ви поїхати за кордон, чи віддаєте перевагу роботі на комп'ютері з дому або просто віддалено заробляти додаткові гроші.

1. Співпраця з редакцією

Для віддаленої роботи в редакції не потрібно бути журналістом. ЗМІ скорочують витрати й охоче наймають людей без журналістського досвіду для більш простих завдань. Співпраця з редакцією може включати дослідження або роботу коректора.

2. Переклад текстів

Якщо ви вільно володієте іноземною мовою, у вас не повинно виникнути проблем з пошуком роботи онлайн. Перекладачів шукають як великі корпорації, так і приватні особи, тому в Інтернеті багато пропозицій про роботу.

3. Копірайтер/написання текстів для SEO

Не тільки журналісти можуть заробляти на написанні текстів. Все більше компаній просувають себе в Інтернеті за допомогою контенту, наприклад, статті з практичними рекомендаціями для різних блогів та електронних книг.
4. Запуск каналів в соціальних мережах та експертна робота в Інтернеті

Сьогодні багато роботодавців наймають співробітників для управління своїми корпоративними каналами в соціальних мережах. Позиція так званого онлайн-експерта, якому небайдужий імідж компанії в мережі.

5. Ведення блогу

Якщо ви не прагнете до швидкого заробітку та готові поступово нарощувати свою позицію, створення блогу стане для вас відмінним рішенням.

6. Партнерські програми

Приєднання до партнерської програми - ще одна форма співпраці з компаніями. В основному це просування послуг або продуктів та отримання бонусів з продажів. Наприклад, ви можете налагодити співпрацю зі страховиком й розмістити посилання на його продукти в Facebook. За кожен проданий завдяки вам поліс ви будете отримувати комісію.