Зараз оренда офісів у Львові переживає черговий бум. Найбільшим попитом користується оренда офісних приміщень. До питання вибору і знімання нежитлового приміщення у Львові варто підходити дуже ретельно. Отже, на що вам слід звернути увагу.

Вас цікавить оренда офісу Львів? У такому разі вам варто ознайомитися з пропозицією компанії “The Office Business Center”, яка має у своєму розпорядженні 2 будівлі, в яких здійснює здачу офісів під комерційне використання.

Оренду офісного приміщення умовно можна розділити на два етапи - вибір відповідного офісного приміщення та укладення договору оренди.

Вибір офісного приміщення:

1. Площа передбачуваного офісу

Цей параметр залежить від кількості співробітників. На даному етапі також необхідно розпланувати організацію робочих місць. Мінімальна площа повинна складати не менше 6 кв. м. на одну людину. Також слід поцікавитися наявністю телефонних ліній, охорони і парковки.

2. Розташування

Важливо врахувати не тільки розташування і доступ транспорту, але і те, яка частина будівлі більше підійде вам. Природно, офісне приміщення в центрі - це престижно, але тут варто пам'ятати про скрутність транспортної доступності. Також подумайте про розташування офісу в будівлі. Якщо це перший поверх, то до офісу буде простіше добиратися, але будете зустрічати багато випадкових людей. А верхні поверхи за американськими мірками вважаються найпрестижнішими. У будь-якому випадку, вибирати саме вам.

3. Орендна ставка

Близькість до центру міста є одним з головних ціноутворюючих факторів для сегмента офісних приміщень. Також мають важливе значення і транспортна доступність, близькість до станцій метро, ​​технічне та інженерне обладнання будівлі і величина орендованої площі.

4. Операційні витрати

Крім орендної ставки існують ще й операційні витрати, які включають в себе комунальні платежі і витрати на технічне обслуговування будівлі, охорону, прибирання і вивезення сміття. Операційні витрати можуть бути включені в орендну ставку або оплачуватися орендарем окремо.

5. Термін оренди

Як правило, мінімальний термін, на який укладається стандартний договір оренди офісу, становить 11 місяців. Необхідно також звернути увагу на умови розірвання договору та термін, протягом якого потрібно звільнити офісне приміщення.

Займатися пошуком приміщення під офіс краще починати раніше, ніж у вас виникне реальна необхідність. Оглядаючи варіанти, не треба поспішати з вибором - огляньте всі запропоновані приміщення.