Переглядаючи пропозиції нашого магазину на сайті Drimka.com, ви можете зустріти різні типи спальних ліжок. Існують моделі різних порід дерева з різними розмірами, але також ліжка з відсіками для постільної білизни або без них. Ми з великим бажанням рекомендуємо моделі, які характеризуються насамперед простотою та мінімалізмом, а завдяки їх універсальному дизайну ми впевнені, що ці моделі працюватимуть у багатьох спальнях.

Деревина бука - властивості

Бук вважається одним з найдавніших видів дерев Європи. Він знайшов своє застосування ще в середні віки, коли його використовували для виробництва різних предметів побуту. Звичайно, переваги цієї породи деревини дуже швидко були помічені людьми, які займаються виробництвом меблів і сьогодні. У сучасних меблях деревина бука цінується за довговічність, але також сприйнятливість до всіх видів обробки. Завдяки твердій, компактній структурі та одночасно гнучкості деревина бука може бути використана для виготовлення різних видів меблів, включаючи ліжка.

Чому варто вибрати букове ліжко?

Ліжко з бука - предмет меблів, який знайде своє застосування у кожній спальні. Деревина міцна і має видимі характерні кільця, які позитивно впливають на візуальний аспект меблів. Можливість фарбування дерева в будь-який колір, наприклад, вишню, коньяк або венге, робить цей тип ліжка прикрасою будь-якого інтер’єру, незалежно від стилю, в якому він оформлений.

Букове ліжко без камери - переваги

Найкраще для дитячих кімнат підійде ліжко з бука, яке не має відділення для постільної білизни. Адже простір під ліжком - ідеальне місце для зберігання кошиків з дитячими іграшками, які в іншому випадку займали б простір кімнати. Звичайно, переваги такого типу ліжка можуть сприймати і дорослі - під ліжком можна зберігати підставку для газет або інші необхідні речі, а також можна заховати контейнери з постільною білизною.

Чому букове ліжко з купе є хорошим вибором?

Букове ліжко з камерою - це пропозиція для всіх людей, для яких цей предмет меблів повинен бути не тільки зручним, але й функціональним. Відмінним прикладом такого ліжка є красиве, класичне ліжко з простим узголів'ям. Ліжко може бути оснащене:

  • контейнером для постільної білизни,
  • металевою рамою,
  • підйомником для матраца.

Точно зроблена конструкція робить матрац дуже легким для підйому. Місткий контейнер дозволяє зберігати постільну білизну протягом дня.