Всі батьки, які мають власних дітей, завжди з гордістю та захопленням дивляться на них, коли вони починають робити у житті перші кроки. Це стосується і навчального процесу, який розпочинається ще у дошкільний період. Особливо приємно, коли дитина починає розвиватися не по роках швидко і схоплювати абсолютно всю інформацію. Видавництво ранок пропонує великий вибір літератури, за допомогою якої можна реалізувати максимально якісну підготовку дитини перед тим, як вона піде до школи. Книжки допоможуть не тільки підтягнути ті знання, які вже є у дитини, але й навчити новим здібностям та навичкам, які знадобляться у подальшому житті.

Перші книги, які повинні бути у малюка

Перед тим, як буде здійснена підготовка дитини до школи, варто подбати про те, щоб здійснити найперший крок у розвитку, починаючи з народження. В онлайн каталозі видавництва можна знайти велику кількість книг для малюків віком до 1-го року. Їх особливість полягає в тому, що на відміну від всіх інших варіантів вони досить яскраві. Це дозволяє привертати увагу маленької дитини. Щоб заспокоїти малюка, мама може читати забавлянки та віршики. Також є окремий вид літератури, за допомогою якої можна розвивати мовлення. Якість книжок є відмінною, тому вони досить гарно захищені від фізичного впливу. Матеріал, який використовують для виготовлення, є не тільки якісним, але й безпечним.

Корисні завдання та вправи можна знайти у книгах, які передбачені для дітей віком від 1-го до 3-ох років. Це дозволяє дитини освоювати наступні параметри:

  • алфавіт;
  • цифри;
  • кольори;
  • назви та форми предметів.

Батьки можуть додатково для себе придбати методичні посібники, які допоможуть правильно організувати розвиток власної дитини. Також можна організувати творчий розвиток дитини, якщо придбати спеціальні розвиваючі книги. При їх виборі обов’язково варто звертати увагу на вік, для його вони надруковані. Для того, щоб уникнути досить великої кількості питань, можна завчасно придбати певну категорію літератури. Тут варто звернути увагу на наступні книги:

  • мій перший буквар;
  • скоро до школи;
  • буквар для дошкільнят;
  • велика книга тестів та інші.

Не варто забувати про літературу для дітей віком від 3-ох до 6-ти років. За рахунок її використання є можливість навчити дитину гарно писати та рахувати перед тим, як вона потрапить до школи. При чому сам процес навчання на цьому етапі буде відбуватися в ігровій формі.