Перед початком ремонту у ванній кімнаті рекомендується ознайомитися з останніми модними тенденціями, що дозволить підібрати відповідний цікавий варіант. Сучасні дизайнери пропонують кілька рішень з використанням якісних оздоблювальних матеріалів, вишуканих предметів декору та сантехніки.

Оригінально виглядає сіра ванна кімната, яка підкреслить багатство та унікальність інтер'єру. Колекції кераміки представлені великим вибором на будь-який смак, від світлого до темного насиченого сірого кольору.

Квіти у ванній – цікаве рішення

Для створення затишної обстановки у ванній кімнаті сьогодні популярно використовувати квіткові композиції. Вони додадуть приміщенню тепла та комфорту, при цьому важливо правильно підібрати рослини для ванної кімнати та декоративні вазони для них.

Наприклад, для кімнати, яка оформлена у світлих тонах оптимально підійде двокольоровий каладіум з великими листками у формі серця. Для приміщення без вікон слід вибирати підходящі рослини – крилоцвіт з білими квітками та приємним ніжним ароматом.

Папороть любить вологість, тому він прекрасно підійде для ванної кімнати, в якій завжди волого та тепло. Кротону потрібна вологість та хороше освітлення, тому вазон з ним встановлюють в приміщенні з вікном.

Раковини та ванни: модні тенденції

Сьогодні особливим попитом користуються автономні ванни з асиметричною формою. На їх виробництво дизайнерів надихнули японські виробники, при цьому вони виглядають оригінально та унікально.

Така окрема ванна може бути встановлена ​​в будь-якому місці приміщення, враховуючи його площу та розташування комунікацій. Раковини з натуральних матеріалів (бетон, камінь, мармур та ін.) підкреслять багатство інтер'єру та смак власників будинку.

Останнім часом стали популярні відкриті душі та багатофункціональні душові кабіни, які обладнані зовнішнім освітленням, зручними лавками, лінійним зливом та іншими корисними опціями.

Популярні кольори кераміки для обробки ванної кімнати

Для обробки ванної кімнати широко застосовується керамічна плитка, для якої характерна практичність, міцність, довговічність, простий догляд, вологостійкість, екологічна безпека. Найпопулярнішими кольорами в 2020-2021 році стали відтінки жовтого, червоного, помаранчевого, сірого та ін.

На сайті https://www.opoczno.com.ua/ можна ознайомитися з дизайном ванних кімнат 2020-2021 роки та підібрати для себе цікавий варіант. Відома польська компанія «Opoczno» пропонує великий вибір якісної кераміки, для розробки дизайну та натхнення майстри використовували приклади робіт професіоналів з Іспанії та Італії.

Компанія використовує новітню технологію Smart Silver для нанесення антибактеріального покриття на керамічну плитку. Це забезпечує додатковий захист від бактерій та грибка. Для створення колекцій фахівці враховують не тільки модні тенденції та класичний стиль, а й побажання цільової аудиторії.