Перфоратор - це найнеобхідніший електроінструмент, який можна використовувати для свердління отворів у матеріалах з твердою поверхнею, наприклад мармурі, бетоні або камені. Залежно від марки і типу, його можна використовувати як в побуті, так і для професійної роботи. Сьогодні на ринку представлені електроінструменти відомих брендів, одним з кращих є бренд Metabo. Якщо ви задумалися над покупкою, але ще не визначилися з вибором, варто скористатися пропозицією інтернет-магазину КВІТКА, де представлений каталог з великим вибором перфораторів, включаючи перфоратори metabo в різноманітності видів. Пропозиція включає:

  • Акумуляторні;
  • Мережеві (220 В).
  • Комбіновані перфоратори найкращим чином підходять для довбання.

Особливості перфораторів Metabo:

  • підсвічування, підтримка оборотів при навантаженні, захист двигуна від перевантаження, антівібраційна система, плавний пуск.
  • прогумована додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, швідкозмінній патрон SDS-Plus.

Переваги покупки:

1. Великий вибір пропозиції зі зручним пошуком по заданих параметрах.

2. Перфоратори відрізняються якістю, що підтверджується гарантією виробника.

3. Широкий ціновий діапазон. Акційні пропозиції і знижки.

4. Зручний спосіб оплати.

5. Доставка в будь-який регіон країни.

Якщо вам потрібна допомога у виборі або консультація, фахівці магазину допоможуть підібрати модель перфоратора з потрібними технічними характеристиками, функціоналом и комплектацією, враховуючи ваші побажання. Ми орієнтуємося на професійне обслуговування і чесний підхід до клієнта. Скористайтеся вигідними умовами покупки і оформляйте замовлення прямо зараз!