Люди, які знаходяться у романтичних стосунках чи офіційному шлюбі не один рік знають про стадії кохання, кризи і таке інше. Є кілька варіантів розвитку подій: йти шляхом найменшого опору – тобто не заморочуватися над роботою над стосунками, дати їм плисти за течією, і якщо не склалося – так тому і бути. Зате із разу в раз можна переживати «канфєтно-букетний» період, та й нічого, що жодні відносини не продовжуються довше, ніж пара-трійка років. То не ви погана людина, то все партнер, він винен, ага.

Є ще один варіант розвитку подій – робота над стосунками. Коли побут і стрес вриваються і погрожують розвалити ваш шлюб до фундаменту, то треба щось робити. Можна як у варіанті номер один: ігнорувати проблему, ігнорувати один одного, звести до мінімуму розмови (окрім «викинь сміття» та «купи корму кішці, хліба і молока», звичайно ж) і і забути що таке інтимна близькість. А можна вирішити проблему. Кризи і застій у відносинах – це не назавжди, і завдяки деяким навичкам можна прискорити вихід з цього Бермудського трикутника, у якому вже пропало стільки щасливих пар.

Ми ж тут люди дорослі і можемо піти по шляху не найменшого опору, але найбільш цікавого, правда? Тож сідаємо, уважно читаємо і запам’ятовуємо.

Не останнє місце у відносинах грає інтимне життя. Навіть коли бурхливий океан пристрастей заспокоївся і перетворився на штиль, не варто забувати що ви – це не просто сім’я, чоловік і дружина, мама і тато, ви – коханці. І якщо як коханці ви стали нудними, саме час завітати у секс шоп. Це не обов’язково повинен бути офлайн магазин, бо, будемо відверті, деяким парам дуже складно відвідувати подібні місця. Підійде і онлайн магазин, наприклад, Не Для Скуки. На щастя в цьому магазині інтимних товарів є все, що потрібно, щоб трохи розпалити інтерес і пристрасть один до одного.

Як показує досвід, найбільш дієвими методами позбутися нудьги у стосунках, є:

  • Рольові ігри – при чому, просто перевдягнутися «нє канаєт», треба буквально вжитися в роль медсестри і пацієнта, поліцейської і злочинця, Дракули і його жертви, тощо. Чим глибше ви будете понурюватися у перевтілення, стаючи зовсім іншою персоною, тим більш цікавим і пристрасним буде ваш секс.

  • Еротична білизна – то є чарівний метод повернення регулярної і різноманітної інтимної близькості. Не секрет, що згодом, деякі чоловіки перестають повністю роздягатися, залишаючись в постілі у шкарпетках і трусах, лише трохи спускаючи їх; тоді як жінки залишаються у розтягнутій футболці чи майці для сну. Нє, в цьому нема нічого страшного, якщо ваше інтимне життя таке ж пристрасне і гаряче, чи коли комфорт – понад усе, а вдягати панчохи чи боді – ліньки.
    Проте, я наполягаю – красива і сексуальна білизна здатна вирішити чимало проблем у інтимному житті, та зробити його більш насиченим. Наразі інтим магазини пропонують широкий вибір білизни: бодістокінги, плаття з сітки, комплекти еротичної білизни, латексну і вінілову білизну, різні трусики – тобто вибрати щось підходяще можна. Звісно, якщо ви реально хочете покращити свої стосунки.

  • Інтимні іграшки для дорослих – чесно кажучи, це може бути що завгодно, від невеличкого вібратора до серйозного агрегату. Вид, розмір, колір та функціонал приладдя можна обрати самостійно, зважаючи на вашу з партнером розкутість. Якщо ж ви зовсім ні разу не користувалися подібними приблудами, починайте з чогось невеличкого і простого: вібратора-кулі, чи масажера для тіла та ерогенних зон.

  • Інтимна косметика – ось що є недооціненим продуктом, однозначно! Скільки емоцій можна отримати, використовуючи їстівні фарби для тіла, масла для масажу з різними ефектами, гелі для пролонгування статевого акту чи додаткового збудження. Наразі великою популярністю користуються натуральні засоби, які не тільки внесуть новизни у ваші стосунки, а ще й попіклуються про вашу красу. Заманливо, чи не так?

Який вибір би ви не зробили – пам’ятайте, що обрана вами річ повинна подобатися не тільки вам, а й вашому партнеру. І ще один важливий нюанс: відносини у шлюбі, то така річ, над якою повинні працювати обидва партнери. Якщо викладатися на повну буде хтось один, то перспектива щасливих стосунків така собі, навіть якщо справа стосується лише інтимного життя. Кохайте один одного, та не нудьгуйте у ліжку разом з Не Для Скуки.