Кухня – це справжнє серце помешкання, тому надзвичайно важливо обрати меблі, які з одного боку будуть зручними та функціональними, а з іншого – сучасними та стильними. При цьому завжди є вибір або обрати готову кухню, або кухні на замовлення. 

Виготовлення кухні на замовлення має свої переваги, адже в результаті ви отримаєте ексклюзивні меблі, виготовлені за вашим смаком.

Різновиди фасадів

При замовленні кухні ви маєте обрати її стиль, колір та матеріали. Щодо фасадів, можна обирати акрилові панелі, ДСП, МДФ, шпон або з масиву деревини. Кожен різновид має свої переваги та недоліки, тому зваживши їх можна зробити вибір.

Акрилові панелі

akrilovaya-kuhnya-na-zakaz-belaya-kuhnya-bez-ruchek-s-furnituroj-blum-i-fasadami-niemann_00.jpg

Акрилові фасади – відносно нове рішення. Перевагами даного матеріалу є тривалий строк служби (приблизно 15-20 років), екологічність, оскільки такий матеріал не містить шкідливих для здоров’я людини речовин, вологостійкість, вогнестійкість (матеріал починає плавитись тільки при температурі від 160 градусів), розмаїття кольорів та малюнків фасаду, легкість догляду за поверхнями, а також стильний зовнішній вигляд. До недоліків можна віднести відносно високу вартість погонного метра кухні з даним різновидом фасаду, а також те, що на таких поверхнях дуже видно різні забруднення, тому вони потребують чи не щоденного догляду. 

ДСП фасади

kuhnya-runa-dub-prirodnyj - i-seryj-pepel_2.jpg

ДСП панелі виготовлені з дерев’яної стружки. Головною перевагою такого різновиду є бюджетність матеріалу. Такі кухні є найбільш доступними. Однак до недоліків таких фасадів відносять менший строк експлуатації в порівнянні з іншими матеріалами, його не екологічність, імовірність псуватись від великої кількості вологи.

МДФ фасади

Виготовлені з дерев’яної стружки дрібної фракції з додаванням парафіну. Є декілька різновидів МДФ фасадів, наприклад фарбований МДФ або МДФ з акриловим лаком. 

kuhnya-fasady-mdf-farfor-struktura_1.jpg

Фарбований МДФ має красивий зовнішній вигляд, широкий вибір кольорів та форм, а також його можна реставрувати за необхідністю. Недоліками є вища ціна ніж МДФ вкритого плівкою, здатність з часом під впливом сонячних променів змінювати колір, матеріал можна подряпати, тому мити потрібно не агресивними і не абразивними миючими засобами. 

Якщо у вас залишились сумніви щодо матеріалу – звертайтесь до консультантів. Вони допоможуть зважити найважливіші для вас фактори та обрати найбільш оптимальний варіант. 

Фасади з масиву деревини

Такі масиви є найбільш традиційними. В інтернет – магазині сучасних кухонь «E-mebel» можна замовити фасад з масиву дуба, вільхи або ясеня. Перевагами таких фасадів є екологічність, оскільки він повністю натуральний та природній, довгий строк служби, подряпини можна легко усунути, такі кухні виглядають дорого та красиво. До недоліків можна віднести високу вартість, велику вагу, здатність поглинати вологу та запахи та не стійкість до високих температур.

elitnaya-kuhnya-s-shikarnym-ostrovom-i-oknom-kuhnya-v-klassicheskom-stile-1.jpg

Де замовити кухню?

Якщо вам потрібна нова якісна кухня – треба звернутись на сайт e-mebel.net.ua. Адже тут можна замовити меблі будь-якої складності під ваші індивідуальні заміри. Для зручності вибору можна скористатись розширеною навігацією на сайті за обраними категоріями. Якщо вам потрібна консультація, можна її отримати як на сайті у live-чаті, так і за номерами телефону магазина: (066)-308-99-67, (063)-247-07-85 та (068)-942-62-88. Прорахунок вартості саме вашого варіанту меблів можна отримати на Viber за телефоном (068)-942-62-88 вже за 30 хвилин. За вашими мірками ви можете отримати безкоштовний 3-D – проект вашої майбутньої кухні. Окрім цього, в «E-mebel» можна придбати усе необхідне для кухонь: м’які меблі, техніку і т.д. за доступними цінами.