Як спланувати сантехніку так, щоб вона була естетичною та функціональною? Оснащення ванної кімнати - це непросте завдання, особливо для поціновувачів естетики та комфорту. Які елементи вибрати? У цій статті ви знайдете поради про те, як спланувати меблі та сантехнічне обладнання, незалежно від того, чи є у вас одна або кілька ванних кімнат.

Ванна або душова кабіна - непростий вибір

Вибирати душову кабіну варто тоді, коли ванна невелика. Функціональність душа можна збільшити, використовуючи глибокий душовий піддон. Фахівці рекомендують ванну, коли більшості домочадців подобаються тривалі й розслаблюючі ванни. Цей вибір також необхідний сім'ям з дітьми. Однак для того, щоб встановити ванну, ви, звичайно ж, повинні мати у своєму розпорядженні необхідний простір. Інтернет-магазин кліматичної техніки teplocentr.ua пропонує усі види сантехнічного обладнання:

  • ванни;
  • унітази;
  • біде;
  • мийки та умивальники;
  • душові кабіни;
  • гідромасажні бокси;
  • змішувачі;
  • меблі для ванної;
  • аксесуари.

Консультанти магазину завжди допоможуть зробити правильний вибір та нададуть консультацію з будь-якого питання.
Використання ширми може стати компромісом між перевагами душа й ванни. Якщо розміри ванної кімнати не дозволяють установці цих двох пристроїв окремо - обладнати ванну кімнату екраном є оптимальним рішенням. Таке поєднання двох пристроїв здається ідеальною пропозицією, коли ви хочете поєднати безліч функцій в маленькій ванній кімнаті.

Туалет у ванній або в окремій кімнаті

Незалежно від того, чи є у вас одна або кілька гігієнічних та санітарних кімнат, бажано мати туалет в кожній ванній кімнаті. Якщо ви вирішили мати окремий унітаз, в ньому варто встановити умивальник з гігієнічних міркувань, нехай навіть невеликий - 30 см точно вистачить. Якщо простір такого додаткового туалету дозволяє, ви легко можете перетворити його в додатковий санвузол, встановивши душову кабіну. Ви можете купити сантехніку в магазині «Теплоцентр», який пропонує виключно якісне сантехнічне обладнання від провідних виробників галузі.

Скільки раковин повинно бути у ванній

Вибір кількості умивальників у ванній в основному залежить від розмірів усього приміщення. Якщо у вас достатньо місця і у членів сім'ї схожий розпорядок дня (наприклад, вони користуються ванною в один і той же час), то варто встановити дві раковини.
Якщо доступний простір не дозволяє розмістити більшу кількість умивальників, виберіть один, але його розмір повинен дозволяти комфортно користуватися ним.