Кожен власник домашнього улюбленця на 100 % відповідальний за емоціональний та фізіологічний стан тварини. Люди отримують від них емоційну прив’язаність та ніжність, а натомість пропонують турботу та догляд.

Саме такого принципу дотримується компанія Purina щодо розробки та випуску на ринок харчування для домашніх улюбленців. Продукти компанії розробляються тільки тими людьми, які дійсно люблять тварин і докладають усіх зусиль для того, щоб ви годували своїх улюбленців корисними і якісними кормами без барвників та іншої шкідливої хімії.

Харчування для собак від Purina

Компанія Purina забезпечує власників домашніх тварин комплексними продуктами харчування, серед яких господарю вдасться знайти оптимальний корм для свого пухнастого компаньйона. Асортимент компанії включає кілька лінійок товарів як для собак, так і для котів.

Харчування для собак від Purina представлене такими продуктами:

  1. Dog Chow. Серія кормів, для виробництва яких використовуються виключно натуральні продукти без додавання барвників, штучних консервантів та ароматизаторів. Корм Dog Chow містить у собі повноцінне харчування для цуценят, дорослих та робочих собак.
  2. Friskies для собак. Чудове повнораціонне харчування, яке забезпечує потреби домашнього улюбленця. В асортименті представлені корми для активних собак та для збалансованого харчування.
  3. Purina One Mini/Small. Після проведення експертних досліджень у лабораторіях Purina було винайдено спеціально адаптований корм, що підходить під потреби маленьких порід собак із вагою до 10 кг.
  4. Pro Plan. Окрім поживного харчування варто подбати, щоб організм чотирилапого друга збагачувався додатковими комплексами корисних мікроелементів. З Pro Plan собаки отримують не тільки корм, але і спеціально розроблені комплекси для підтримання його здоров’я.

Корм для котів від Purina

Раціон для котів від Purina представлений низкою продуктів високої якості та в надійних пакуваннях. До основних брендів варто віднести:

  1. Friskies. Лінійка збалансованого та поживного харчування. Представлена у вигляді вологого та сухого корму.
  2. Felix. Смачні раціони з величезною смаковою різноманітністю. Склад продукту містить не тільки поживні інгредієнти, а і збалансований комплекс корисних мікроелементів.
  3. Purina One. Спеціально розроблені корми для особливих потреб котів. Асортимент харчування складається з кормів для дорослих, стерилізованих котів, а також для улюбленців із чутливою системою травлення.
  4. Gourmet. Для найвибагливіших пухнастих компаньйонів. Серед широкого асортименту вологого корму ваш кіт знайде найулюбленіший варіант.

Якісний корм для котів та собак яскраво продемонструє вашим домашнім улюбленцям, наскільки високо ви цінуєте їхню присутність у вашому житті. Подбайте про ситість та здоров’я ваших пухнастих друзів разом зі спеціалістами компанії Purina.