Відомо, що масаж є дуже корисною процедурою. Проте не завжди є можливість відвідувати массажиста: або не вистачає часу, або фінансів. В такому випадку чудовою альтернативою буде придбати масажну подушку, яка може бути використана всіма членами сім'ї, і може зробити масаж хорошої якості. Якісна массажная подушка – справжній маст-хев у сучасних реаліях, придбати її можна в інтернет-магазині MyKomfort.

Особливості масажних подушок

Масажна подушка має певну схожість зі звичайною – тією, яку людина використовує для сну. Усередині масажних подушок знаходяться механізми, призначені для проведення масажних процедур. Управляти масажними подушками дуже просто. Як правило, пристрої забезпечуються спеціальним пультом, за допомогою якого здійснюється контроль роботи масажера. Масажні подушки універсальні. Тобто їх можна використовувати для масажу різних частин тіла. Їх використання сприяє зміцненню здоров'я людини, знижує ризик розвитку проблем, пов'язаних з малорухливим способом життя.

Переваги масажних подушок

До основних переваг подушок для масажу слід віднести наступні:

  • Компактність. Корпус пристрою має невеликий розмір, завдяки чому можна робити масаж в локальних зонах по всьому тілу;

  • Ролики розташовані в центральній частині подушки. Вони рухаються у різних напрямках;

  • Мобільність. Подушку можна брати із собою в офіс чи в поїздку, де вона допоможе вам зняти напругу та створити для себе максимально комфортні умови. Дуже зручними є моделі на акумуляторах чи з можливістю підзарядки в автомобілі.

  • Інфрачервоне випромінювання посилює дію роликового механізму;

  • вібруючі імпульси передаються по всьому тілу і проникають глибоко в м'язові тканини;

  • інтенсивність масажу можна регулювати одним натисканням кнопки або за допомогою спеціальної накидки;

  • просте та інтуїтивно зрозуміле управління кнопками на зручній панелі.

Масажна подушка: правила використання

Перш ніж купувати масажну подушку, краще порадитися з лікарем, отримати від нього «добро» на апаратний масаж, а також індивідуальні рекомендації.

Загальні правила використання масажної подушки можна сформувати наступним чином:

  • Поступове звикання до масажу. Спочатку буде достатньо одного сеансу довжиною 10-15 хвилин. Якщо ваша проблема - перевтома і головні болі, цим можна і обмежитися. А такі проблеми, як остеохондроз і радикуліт вимагають більш серйозного підходу.

  • Постійне використання. Для кращого ефекту слід використовувати масажну подушку постійно і не пропускати сеанси масажу.