Раніше найпопулярнішим видом ванни була чавунна або зроблена з металу. На даний момент вони вже трохи відходять на другий план і більшу популярність з кожним роком завойовують акрилові ванни. Основа такої ванни складається з полімеру, який має високі показники міцності та гарний вигляд. Звичайно, ванна з такого матеріалу має і переваги, і недоліки. Про це, а також про те, як її правильно обирати поговоримо далі.

Особливості монтажу ванни з акрилу

Порівняно з ванною, зробленою з чавуну, ванни Церсаніт з акрилу мають набагато меншу вагу, а це суттєво впливає на легкість перевезення і установки. Більшість моделей таких ванн ідуть з комплектом деталей для кріплення до підлоги. Як правильно встановити ванну ви зможете дізнатись з інструкції, для цього не знадобляться ніякі особливі навички.

Між ванною і стіною, до якої вона прилягає, не має бути ніяких проміжків, все потрібно зробити герметично. Для цього можна використати різні види матеріалів і різні методи виконання.

Переваги та недоліки акрилової ванни

Найбільшими плюсами можна назвати такі:

  • еластичність матеріалу, що забезпечує амортизацію та дає можливість запобігти деформації;

  • підтримання гігієни - ванна з цього матеріалу легко миється і тут не розвиваються мікроби;

  • просте відновлення та реставрація пошкоджень - акрил має здатність легко дряпатись, але це так само легко і виправляти. Потрібно лише трохи зачистити наждачкою з дрібним напиленням, та покрити спеціальним лаком;

  • довгий термін експлуатації зі збереженням хорошого стану;

  • комфорт використання, бо матеріал має температуру приміщення;

  • збереження температури води;

  • легка очистка від бруду без використання занадто агресивних хімічних засобів.

Вибрати зручну і гарну ванну, а також польскі унітази Cersanit можна за посиланням https://www.cersanit.com/ua-ua/katalog-produktiv/unitazi-bide-ta-pisuari/, де представлені найкращі моделі від бренду Cersanit. Ця фірма широко відома в різних країнах Європи як один з найякісніших виробників сантехніки. Робота компанії налагоджена таким чином, що одинадцять заводів виготовляють продукцію, а відділення і представництва на місцях у регіонах та інших країнах реалізує її найкращим чином. Можна замовити або придбати товар в наземних точках та доставити туди, куди вам потрібно. В якості польського виробника можете не сумніватись, адже фірма дорожить своєю репутацією і виготовляє сантехніку на роки.

Щодо негативних сторін ванни з акрилу, то їх є декілька також:

  • матеріал досить крихкий, тому можуть з’являтись подряпини та тріщини при експлуатації. Цей мінус легко виправляється, але однорідну структуру це все одно порушує;

  • наявність стійок для монтажу ванни в комплекті не завжди може гарантувати високий показник її стійкості в майбутньому, тому можна використовувати інші способи кріплення, в яких ви будете більш впевнені.

Якщо обираєте ванну, то краще за все купувати в спеціалізованих магазинах, а ще краще у великих відомих фірм, які можуть дати гарантію якості та надійності виробу.