Для тих, у кого є бізнес, надійне і ефективне бухгалтерське програмне забезпечення, може стати вирішальним фактором у розвитку підприємства. Ви зацікавлені в придбанні програми? Скористайтеся пропозицією компанії CRSU Fort.Group, яка пропонує програмний продукт BAS бухгалтерія за вигідною ціною з демонстрацією її можливостей. Програма включає технологічну платформу и конфігурацію (прикладне решение) BAS Бухгалтерія, яка не тільки візуально приваблива, але і зручна в навігації.

Програма BAS Бухгалтерія створена для автоматизації ведення бухобліку і податкового обліку, допомагає створювати звітність, вести первинні документи відповідно до чинного законодавства України. Система підтримує підприємство у всіх областях, пов'язаних з кадрами, розрахунком заробітної плати і документообігом. Незалежно від того, чи є ви платником ПДВ або є власником невеликого індивідуального підприємства, звільненого від податку на товари і послуги, функціональність програми дозволить вам вести бухгалтерський облік ще простіше і зручніше.

Переваги програми BAS Бухгалтерія:

1. Просте у використанні бухгалтерське програмне забезпечення BAS Бухгалтерія призначене для малого і середнього бізнесу. Воно стане цінною підмогою, дозволяючи виставляти рахунки, розносити доходи і витрати або розраховувати аванси з податку на прибуток кількома клацаннями миші. Вона спрощує ведення бухгалтерії і забезпечує вирішення всех завданнь, допоможе вивести бухоблік на підприємстві на новий рівень найшвидшим і простим способом.

2. Інтуїтивність і простота роботи з системою дозволяють відразу приступити до роботи. Вам не потрібно турбуватися про помилки в розрахунках з податковою інспекцією або установою соціального страхування. Завдяки повній автоматизації сума значень в окремих документах є систематичною, що значно знижує ризик помилок і заощаджує час.

3. Програма BAS Бухгалтерія гарантують найвищий рівень захисту даних, завдяки чому інформація, що вводиться в програму, повністю захищена. У той же час, всі функції системи адаптовані до поточного правовим статусом і вимогам податкового і фінансового права.

Залишилися питання? Консультанти компанії CRSU Fort.Group встановлять программу абсолютно безкоштовно, проведуть навчання, нададуть професійну допомогу і пораду по кожному дзвінку.