Діти дошкільного та молодшого шкільного віку зазвичай дуже енергійні. Для них важливо, перш за все, добре провести час зі своїми однолітками і аби ніщо не заважало їх іграм під час активних прогулянок. Сьогодні виробники одягу пропонують безліч сучасних фасонів і дизайнів, покликаних привернути зацікавленість дітей. Однак не всі з них зручні і підходять для повсякденного використання.

Яким критеріям має відповідати одяг для дошкільників

Обираючи літні наряди для дітей, також корисно буде звертати увагу на матеріали, з яких вони були виготовлені. Тип і якість тканини мають величезний вплив на зручність використання дитячих речей. Вибір штучних і синтетичних тканин - серйозна помилка. Блокування повітрообміну призводить до того, що організм малечі значно швидше перегрівається.

Тому, купуючи речі на літо в магазині Ilovemommy, слід пильнувати, щоб вони були зроблені з натуральних матеріалів. Ідеальним вибором стануть льон, бавовна і шовк. Комфортний дитячий одяг повинен бути, перш за все:

 

  • ніжним до тіла,
  • м'яким,
  • вільного крою.

Не забудьте уважно оглянути якість речей. Це не тільки матеріал, але і якість швів, шиття і друк. Ці характеристики визначають довговічність наряду. Варто віддати перевагу речам високої якості, тому що в такому випадку вам не доведеться викидати їх після декількох прань.

Також вибираючи вбрання для сина чи дочки, обов’язково погляньте – чи привабливе воно має дизайн. Для самих маленьких це навіть важливіше, ніж для дорослих. Купуючи речі для дитини, варто враховувати його вподобання.

У випадку з одяганням малюків потрібно звернути увагу на кілька важливих моментів. В першу чергу пам’ятайте що краще одягнути дитину у декілька слоїв одягу. Під час повсякденних ігор дитина може втомитися, від чого їй буде спекотно. Варто вибрати толстовку або кардиган на блискавці, які дитина легко зніме при необхідності.

Блискавки і липучки - це найшвидший спосіб застібати куртки і він набагато практичніше, ніж гудзики або більш складні застібки. Крій речей також впливає на комфорт. Важливо щоб в них не було довгих і дуже широких елементів, якими дошкільник міг би за щось зачепиться. У повсякденному житті набагато краще орієнтуватися на прості, лаконічні форми. Мінімалізм в узорах і кольорах допоможе вам швидко підібрати повний комплект вбрання. Завдяки цьому ви можете заощадити багато часу, що особливо цінно при ранковому зборі малечі в дитячий сад або школу.