Наскільки сучасність увійшла в життя фермерів? Виявляється, інновації на фермах — це не тільки машини хорошого класу, а й обладнання та технології, такі як сільськогосподарський GPS.

Упродовж кількох років, точне рільництво послідовно досягає українських ферм. Усе частіше використовуються служби коригування від https://zemlerobstvo.trimble.com/rishennya/sluzhby-koryhuvannya/. Це може бути ефективним методом для поліпшення управління ресурсами або спрощення щоденної роботи. І ресурс, якого сучасному бізнесу, що зростає найбільше не вистачає — це час.

рільництво

Своєю чергою, брак часу, поспіх і тиск не сприяють точності роботи. Ефективність знижується або не збільшується пропорційно потребам. Чи є це проблемою, яка робить приймачі та аксесуари GPS все вищими в списку потреб фермерів?

Система GPS — що це таке?

GPS — це Global Positioning System (англ.), тобто супутникова навігаційна система. Була створена американськими військовими й тільки з часом отримала широке комерційне застосування.

<>Система базується на трьох сегментах:

Основною роллю GPS є надання даних про географічне місце й можливість легше переміщатися територією. Сама система безкоштовна (це пов’язано з політикою Сполучених Штатів, для яких вона була створена, які її підтримують і керують нею).

GPS в точному рільництві

Точне рільництво можна охарактеризувати, як діяльність, системи, методи та інструменти, що дають змогу оптимізувати виробництво. Вища точність роботи дає ефект у вигляді кращого використання ресурсів. Це можна зробити, використовуючи сигнал GPS.

Чисельність людей у світі збільшується, а природні ресурси скорочуються. Тому стає необхідним максимально використовувати те, що можна. Навіть невелика ділянка землі може приховувати значний потенціал, який, застосовуючи GPS-навігацію на полі, принесе високі врожаї.

Тому у великих фермерських господарствах, ці типи систем поступово стають стандартними. GPS-навігація для фермерів економить паливо, час, добрива та засоби захисту рослин. Також вона оптимізує експлуатацію сільськогосподарської техніки. Тут, однак, необхідно пам’ятати про здоровий глузд покупки та необхідності вибору навігації, яка буде сумісною з уже наявними машинами та технологіями. На щастя, більшість сучасних навігаторів адаптовані до багатьох моделей машин.

рільництво

Продукція високої точності є чутливішою, ніж стандартні, використовувані в повсякденних ситуаціях (наприклад, водіями) приймачі. Сільське господарство — це не той сектор, де можна говорити про масове використання навігаторів. Виробництво GPS для сільського господарства не відбувається у великих масштабах. Тому ціни на обладнання залишаються досить високими.