Коли ми обставляємо офіс, будинок або квартиру або просто тому, що прийшов час оновити дизайн інтер'єру, рано чи пізно ми зіткнемося з проблемою вибору меблів, яка часто є найважливішим фактором комфорту. Все більше і більше людей вирішують купувати меблі безпосередньо у виробника. Для тих, хто вважає за краще купувати якісні меблі українського виробника, варто скористатися пропозицією меблевої фабрики Enran, де є меблі будь-якого типу. Підприємство має власне виробництво повного циклу. Фабрика займається проектуванням, виробництвом, продажем, монтажем меблів і є лідером на українському ринку меблів.

Пропозиція каталогу включає:

  • Меблі для офісу, для магазинів, готелів.
  • Меблі для дому.
  • Крісла, м'які меблі.

Чому варто скористатися пропозицією фабрики Enran?

1. Сучасне обладнання, висококласні фахівці - це основа виробництва, яка дозволяє випускати продукцію, що відрізняється естетикою і точністю виконання. Висока якість використовуваних матеріалів гарантує міцну, красиву і функціональну меблі. Система менеджменту якості Enran відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2015-го, что підтверджується сертифікатом.

2. Широкий ціновий діапазон. Акційні знижки і пропозиції.

3. Можливість замовити меблі під індивідуальний проект, щоб використовувати кожен вільний сантиметр простору і милуватися порядком. Різні матеріали, фасади та обробки дозволяють кожному покупцеві замовити меблі, ідеально відповідні обраному стилю інтер'єру.

4. «Комплексність» - ключове слово, яке описує ще одна перевага покупки меблів у виробника - фабрики Enran. Повний цикл виробництва меблів — від проектування до виготовлення та монтажу виробів на об'єкті замовника. Купівля меблів у виробника - це не тільки можливість укомплектувати будь-який простір в одному місці (що означає економію грошей і дуже цінний час), але і мінімізувати ризик пошкодження меблів під час транспортування.

Фабрика Enran робить ставку на якість і є гарантом продукції найвищої якості. Щорічно розширюється й оновлюється обладнання, освоюються нові технології. Головна мета - створити міцну і унікальні меблі, яка буде відповідати перевагам у всіх вимірах спеціально для вас. Скористайтеся вигідною пропозицією і оформляйте замовлення прямо зараз! Якщо залишилися питання, зв'яжіться з контактними телефонами з фахівцями в зручний для вас час. Вдалих покупок!