Навантажувач вважається сучасним самохідним технічним засобом, необхідним для захоплення, підйому, переміщення і складання вантажу. Ця машина широко використовується у вантажоперевезеннях, комунальному господарстві, зведенні будинків та ін. Вона полегшує процес переміщення будматеріалів і товарів, значно підвищує продуктивність. Може використовуватись в закритих загальних приміщеннях і на вуличних площадках.

Переглянути актуальні варіанти вдасться в інтернет-магазині «Агріматко-Україна». Компанія надає комплексні та ефективні рішення аграріям. Співпраця з кращими виробниками сільськогосподарської продукції дає змогу проводити ефективні роботи. При цьому цінова політика дуже вигідна для клієнтів.

Основні характеристики та переваги

Технічні засоби для переміщення вантажів потрібні в багатьох сферах бізнесу. Попит народжує пропозицію, тому машинобудівники займаються виробництвом моделей різної конструкції, які стають все ефективніше. Сьогодні застосування навантажувачів вважається нормою на виробництві та в сільському господарстві, в логістичних комплексах і комунальних службах, на складах і будівельних майданчиках. Переваги спецтехніки очевидні:

  • широкий вибір моделей;
  • легка експлуатація;
  • підвищення продуктивності;
  • скорочення трудовитрат;
  • економічність обслуговування.

Велика кількість моделей дає змогу придбати відповідний навантажувач, який допоможе виконати поставлені завдання.

Ключові різновиди

Головне призначення обладнання — підйом, транспортування і укладання вантажів. На сучасному ринку знайдуться продуктивні рішення для маніпуляцій з сипучими матеріалами, палетами і штучними виробами будь-якої конфігурації. Випускаються навантажувачі, що володіють абсолютно різними характеристиками і пристосовані до функціонування в певних умовах.

У агрегатів з фронтальним завантаженням вила знаходяться спереду. Вони захоплюють вантаж, піднімають його на потрібний рівень і встановлюють в штабель. Ці машини зручні для переміщення коробів, палет, контейнерів. Види фронтальних навантажувачів відрізняються типом двигуна, пристроєм коліс, конструкцією щогли, вантажопід’ємністю. Техніка відмінно справляється з вертикальним копанням, створенням невеликих котлованів, перевезенням вантажів та ін.

Ще одним різновидом навантажувачів виступають телескопічні моделі. Вони виконують роль багатофункціональної спецтехніки, оснащеної спеціальною стрілою. На агрегаті присутні закріплені пристрої різного типу, наприклад, вила. Вантажопідйомність машини може відрізнятися в залежності від моделі та технічних характеристик. Висота підйому стріли також різна. На сьогоднішній день найбільша відстань від землі до об'єкта становить 20,6 метрів.

Джерело: https://agrimatco.ua/category/navantazhuvachi