Вживана техніка із Європи та Америки традиційно відрізняється високою якістю. При цьому не має особливого значення – це ноутбук для офісу, програмування чи ігор. Бу ноутбуки ігрові зараз безмежно популярні. Вони дозволяють приємно провести час, відпочити від буденності, а іноді й заробити гроші. Звісно, щоб гра приносила не лише задоволення, а й прибуток слід купити пристрій з високими виробничими характеристиками. Так, ціна подібних виробів далеко не найнижча, але споживач може придбати бв техніку відмінної якості, яка майже не відрізняється від нової.

Замовлення ігрового ноутбука – це принципова позиція? Чому б не обійтися звичайним ПК для офісної роботи? Можна, якщо вам достатньо пасьянсів, головоломок та інтелектуальних ігор. Коли ж мова йде про сучасну комп’ютерну графіку, то потрібне потужне обладнання з великим екраном. Його зручно використовувати в однокімнатних квартирах чи будинках, в яких немає зайвого місця для встановлення комп’ютерного столу. Ігрові ноутбуки ергономічні й відмінно підходять для тренування кібер-спортсменів, особливо, якщо вони не прагнуть обмежувати себе роботою з перебуванням у 4-х стінах.

Переваги та особливості ігрових ноутбуків

Придбавши ігровий ноутбук від відомого виробника із США чи Європи, ви отримаєте виріб високої якості, тому не варто хвилюватися, що він зламається як тільки користувач почне його активно експлуатувати. Яка модель здається вам найбільш цікавою? Ноутбуки для ігор відрізняються від усіх інших. Вони мають дещо інакшу структуру, яскраві та високопродуктивні. Їх можливостей достатньо, щоб вдовольнити й різні, не менш складні задачі.

Серед переваг ігрових ноутбуків варто відмітити:

  • Ефектний дизайн. Ці моделі стильні та яскраві. Вони масивні і мають трохи агресивний вигляд, але дуже прості у використанні.
  • Мобільність. Портативне обладнання можна взяти з собою будь-куди, навіть у довготривалу подорож. Ноутбук прекрасно поміститься в рюкзаку або сумці, не створивши додаткового дискомфорту. Користувач не буде надто перевантажений в процесі транспортування.
  • Компактність. Розміри ноутбука суттєво відрізняються від параметрів персонального комп’ютера. Перший не виглядає громіздко і займає в приміщенні мінімум вільної площі.
  • Тривала експлуатація. Товар, зроблений із якісних комплектуючих ще довго прослужить новому власнику, навіть, якщо до того він уже був у використанні.
  • Вигідна ціна. Геймерський лептоп, навіть коли він дуже потужний, коштуватиме куди дешевше, ніж ПК зі схожими характеристиками.

Як виглядає середньостатистична модель

Зазвичай ігровий ноутбук виглядає ефектно і трохи незвично. Для більшої зручності він оснащений RGB-підсвічуванням і має великий екран, не менший ніж 15 дюймів. Крім того у подібного агрегата гарно працює система охолодження і є дискретна графічна карта.

Серед процесорів часто використовуються Core i5 (і7) 9 та 10 покоління, в тому числі із маркуванням Н, що натякає на високий рівень продуктивності, адже це дуже важливо для ігрової моделі. Наявності графічного ядра у ноуті замало для сучасної гри, тож він додатково оснащений дискретною відеокартою. Розміри оперативної пам’яті варіюють. Мінімальний показник – 8 ГБ, максимальний – 32 ГБ. Звісно, краще мати 32 чи хоча б 16 ГБ.

Розмір накопичувачів – ще одна важлива характеристика, адже сучасні ігри іноді займають до 100 ГБ. Кращим варіантом буде твердотілий диск, бо з ним прискорюється функціонування системи. Однак, жорсткий диск також не буде зайвим. Його установлюють, як додатковий елемент для зберігання інформації. У найбільш поширених моделей відсутній оптичний привід і встановлена ОС Windows.

Чи варто купувати ігровий ноутбук. Так, можна обійтись і без нього, якщо користувач не цікавиться іграми чи іноді вдовольняється пасьянсами. Для офісної роботи доцільно придбати більш просту та бюджетну модель Якщо ж ви отримуєте задоволення чи працюєте, тестуючи сучасні ігри, то без спеціального обладнання – не обійтись.