Для виконання вантажно-розвантажувальних, будівельних і монтажних робіт не обійтися без знімних вантажозахоплювальних пристроїв - строп, які в народі ще називають «чалки». Наймасовішими і найбільш продаваними в Україні є стропи канатні, купити які ви зможете в компанії «Каргер Груп».

Канатні стропи - універсальні знімні вантажозахоплювальні пристрої, виготовлені зі сталевих канатів по ГОСТ 2688-80 і 7668-80 конструкцією 6х36 або 6х19. Перша цифра в маркуванні означає кількість пасом, друга цифра - кількість дротів в пасмі. Чим більше дротів, тим м'якше канат, і, відповідно, строп. Це дуже важливо для зручної експлуатації знімних вантажозахоплювальних пристроїв.

Для серійного виробництва строп застосовуються канати діаметром до 45 мм. Чим товще канат, тим вище, відповідно, розривні характеристики канатного стропу. Стропи канатні виробляються двома способами:

 1. Старий дідівський метод - заплітання. Передбачає вплітання по колу розпушених пасом в тіло стропу певну кількість разів (проколів). Кількість проколів залежить від діаметру каната. Заплітання зазвичай використовується для виготовлення строп з невеликим діаметром канату, хоча іноді доводиться заплітати канати великих діаметрів на вимогу замовника.
 2. Сучасний метод - опресовування в алюмінієвій втулці. Даний спосіб передбачає установку кінців канату в алюмінієву втулку з подальшим обпресуванням на гідравлічному пресі під великим тиском. Номер втулки відповідає діаметру каната, який допускається в неї встановлювати для надійного формування петлі стропу. Опресовування в алюмінієвій втулці дозволяє істотно прискорити процес виготовлення і збільшити обсяги виробництва, що позитивно позначається на термінах поставки та собівартості продукції. При цьому розривні показники канатного стропу з втулкою не поступаються параметрам заплетених виробів.

Переваги кнатних строп від ТМ СARGER:

  • висока якість при оптимальній ціні;
  • відмінні експлуатаційні характеристики;
  • універсальність у використанні;
  • стійкість до динамічних ривків і навантажень;
  • повільне руйнування каната;
  • вибір різних конструкцій стропу.

Після виготовлення кожен вантажопідйомний канатний строп проходить випробування навантаженням, що на 50% перевищує номінальну вантажопідйомність знімного вантажозахоплювального пристрою. Після успішного проходження випробувань, стропу присвоюється порядковий номер і видається паспорт на продукцію. Канатні стропи виготовляються в суворій відповідності з вимогами європейського стандарту EN 13414 і ДСТУ Б В.2.8-10-98.

При виборі стропу необхідно врахувати:

 1. Конструкцію - СКП, СКК, 1СК, 2СК, 4СК.
 2. Вантажопідйомність - допустиму масу вантажів, що піднімаються.
 3. Довжину стропа - виготовляємо вироби будь-якої замовної довжини.
 4. Кількість штук - справляємося з будь-якими по обсягу замовленнями.

Залишилися питання чи хочете оформити замовлення на поставку канатних строп від виробника? Телефонуйте до компанії «Каргер Груп» прямо зараз або залиште заявку на сайті.