Той, хто зацікавлений у процвітанні власного бізнесу, вже давно зрозумів, що без використання сучасного та швидкого програмного забезпечення просто не обійтися. Розуміючи всю важливість цього, програмісти з компанії IST.Group пропонують свої якісні послуги. Наша робота - не просто виконання замовлення, ми дійсно можемо допомогти підвищити ефективність роботи вашого підприємства завдяки впровадженню інформаційних і комунікаційний програмних продуктів. Усі вони створюються нашою командою на основі власного досвіду в сфері IТ-послуг. Наші знання постійно поповнюються і вдосконалюються, тому ми з впевненістю можемо заявити, що готові створити продукт, який буде актуальним ще довгий час після його впровадження. Це в свою чергу, принесе стабільність і зростання вашої фірмі.

Розробники програм не просто виконують свою роботу, а налагоджують тісний контакт із кожним замовником, щоб досконально вивчити його потреби та специфіку роботи. В кінцевому підсумку вийде продукт, здатний врегулювати процес ведення бізнесу та підвищити його ефективність.

Чому саме IST.Group?

Наші програмісти найкращі у всьому, так як саме вони здатні:

  • Реалізовувати проекти, які засновані на інноваційних рішеннях і підходах;

  • Запропонувати продукт, який цікавий аудиторії;

  • Постійно вдосконалюватися для того, щоб розширювати свої можливості;

  • Вирішити будь-яке поставлене завдання: від розробки програм https://istec.com.ua/uk/napisannya-program/ до створення сайту та просування сайту та наповнення його якісним контентом.

Згуртований колектив IST.Group вже довгий час не здає лідируючих позицій у даній галузі. Навпаки, ми прагнемо до навчання і отримання нових знань, щоб ще більше розширювати спектр своїх послуг для залучення нових клієнтів. Але вже на сьогодні наша команда володіє великою кількістю мов програмування і здатна запропонувати продукт вищої категорії.

Прикладом цього, можуть слугувати різні програмні продукти, які були розроблені нашою командою, наприклад це програма для рієлторів та агентств нерухомості IST.Realtor. Ця програма дозволяє спростити роботу багатьох агенств нерухомості, за рахунок великого та різноманітного функіоналу. Також програма завоювала довіру серед своїх клієнтів за рахунок своєї розвинутої системи безпеки, починаючи від пароля до кожного користувача програми, закінчюючи завантаженням бази об'єктів нерухомості на ком'ютер клієнта.

В основу роботи колективу IST.Group закладено постійний саморозвиток і набуття досвіду для розробки ще якіснішого програмного продукту. Успіх роботи програмістів заснований на розширенні спектра пропонованих послуг і на оперативному реагуванні навіть на найменші зміни ринку ІТ-послуг. Таким чином, якщо ви шукайте того, що зрозуміє ваші побажання з півслова й того, хто зацікавлений у процвітанні вашого бізнесу - тоді IST.Group готова запропонувати вам свої послуги. Ми виконаємо будь-яке завдання: від написання ПЗ до розробки та розкручування оригінального веб-ресурсу.