Тенденції у світі моди постійно змінюються, розвиваються. Іноді повертаються творіння минулих років, а іноді дизайнери дивують чудовими колекціями, популярність яких швидко поширюється по всьому світу. Які тенденції прогнозуються на цей рік? Та що бажано обрати у магазині Respected person у цьому сезоні, щоб виглядати стильно?

Толстовка чоловіча без капюшона

Кілька сезонів тому практично кожен, хто хотів носити модний одяг, повинен був мати у своєму гардеробі толстовку однотонного кольору з великим капюшоном. Кишені в обов'язковому порядку застібалися на блискавки, і єдиною відмінністю в кольорі міг бути логотип компанії на грудях, на висоті серця.

Цей тренд починає втрачати актуальність. У 2021 році, говорячи про світшоти, ми все частіше будемо говорити про класичний світшоти без капюшона, що має дві основні колірні теми. Однорідний колір від блискавки до діафрагми. Тут з'являються симетричні, добре підкреслені візерунки, які додають одязі трохи більше динамізму. Такий світшоти, який можна купити, наприклад, у Respected person, також він виглядає набагато більш дружелюбним, ніж його аналог з капюшоном.

Джоггер / штани карго

Мода на такі брюки повертається кожні кілька років. Слід пам'ятати, що бачення модних ополченців сильно змінилося з роками. В кінці ХХ століття все були в захваті від вільних, типово військових, брюк з непропорційно великими кишенями.

Штани-карго перетворилися у бігунів. Штани, які покликані стати мостом між світом моди та функціональністю. Вони вже не такі пухкі, як кілька років тому, але все ж далеко не прилипають до тіла так щільно, як трубочки. Маскуючий кольор, поступився місцем інтенсивним кольорам, наприклад помаранчевим або червоним вставкам. В даний час джоггер — це штани для впевнених в собі людей, які хочуть для себе чогось більшого, ніж традиційний крій, наприклад, джинси.

Сорочка чоловіча з довгим рукавом

Протягом багатьох років — по черзі — ми є свідками конкуренції дизайнерів чоловічих сорочок. Іноді перемагають ті, хто прихильник сорочок з короткими рукавами, а іноді їх противники, прихильники більш традиційних сорочок з довгими рукавами та стильною манжетою. Є багато ознак того, що останній прославится у 2021 році.

Варто відзначити певні зміни, які поступово відбуваються у світі чоловічих сорочок. Звичайно, білий і чорний - «безпечний стандарт», але все більше і більше чоловіків схильні робити акцент на яскравих кольорах, таких як помаранчевий і навіть рожевий або фіолетовий.

Сорочка не може існувати без піджака

Зрілим чоловікам, які бажають підкреслити свій соціальний статус, в цьому році не вдасться втекти з флоту. Епоха ходьби з розстебнутим піджаком, іноді витянутою зі штанів чоловічою сорочкою добігає кінця.

Цікаво, що хоча сорочка може мати досить насичений колір, піджак все ж захищає себе від цієї тенденції. У цьому році краще зробити ставку на сірий, чорний або темно-синій кольір. Дизайнери не чекають серйозних компромісів, але при цьому радять поєднувати консервативні куртки з сорочками практично будь-якого кольору.