Сьогодні складно уявити повноцінно функціонуючу компанію без власного принтера. Це безумовна основа оргтехніки. У нашому розпорядженні є сучасні, багатофункціональні та найпростіші пристрої, які в основному використовуються для друку чорно-білих документів. Яке рішення вибрати для своєї компанії? Це залежить від ваших конкретних потреб.

Малий бізнес, невеликі потреби

Якщо ви ведете невеликий бізнес, де ваш принтер буде використовуватися час від часу, немає сенсу вкладати гроші в складне і дороге обладнання. Однак це не означає, що ми можемо повністю відмовитися від нього. Якщо ми знаємо, що нам не доведеться часто видруковувати рахунки або інші документи для клієнтів, ми можемо вибрати недороге, просте обладнання, без додаткових функцій. На мікропідприємствах — наприклад, у квітковому магазині — принтер особливо не використовується, а додатковий сканер або копіювальний апарат навряд чи нам знадобляться. У такій ситуації, щоб працювати з цим обладнанням, повністю відповідає нашим потребам, досить витратити близько 1500 грн. Це невеликі вкладення, і ваш власний принтер, безумовно, вам допоможе.

Присунуті рішення

На великому підприємстві, де щось постійно друкують, копіюють і сканують, дешевий принтер точно не підійде. У такій компанії вам необхідно сучасний пристрій, який завжди буде ефективно працювати, навіть якщо буде піддаватися інтенсивної експлуатації, на https://www.xerox.ua/ можна вибрати техніку яка буде повністю відповідати потребам. Якщо ми вирішимо купити дешевий пристрій, ми ризикуємо, що воно швидко вийде з ладу, що значно ускладнить роботу всього офісу. Тому краще відразу робити ставку на гідне обладнання високого класу. Пристойне багатофункціональний пристрій, що дозволяє друкувати документи й зображення у високій якості, сканувати й копіювати документи та інші матеріали, варто понад 10 тис.грн.

Звичайно, на ринку є і більш дешеві пристрої — ціна залежить від кількості пропонованих функцій і якості відбитків. У великому офісі час друку дуже важливо — якщо ми друкуємо сотні копій, кожна секунда, проведена на певній сторінці, вважається. Тому обов'язково звертайте на цей параметр при виборі принтера. Також будемо обережні, щоб не потрапити в пастку дешевого обладнання з дорогими аксесуарами — часто буває, що, витрачаючи менше на принтер, ми повинні платити набагато більше за тонери, призначені для нього. Перш ніж зважитися на покупку, порівняємо ціни не тільки на самі пристрої, а й на чорнило, аксесуари та запчастини, які знадобляться при можливому ремонті.