Вибір правильної системи безпеки для установки в вашому автомобілі може бути непростим. Тому, якщо ви хочете захистити свій автомобіль найбільш ефективним способом, варто звернути увагу на переваги, які пропонує кожна сигналізація, щоб ви могли вибрати ту, яка, на вашу думку, є найбільш зручною.

Однак, існує безліч критеріїв, які необхідно враховувати при її виборі.

Одні з тих, на які варто покладатися - її реальна ефективність і якість щодо ціни, думки експертів і відгуки покупців.

Ми робили нашу добірку з урахуванням всіх цих вимог і вирішили обмежитися лише 5 позиціями, які навіть найвибагливіші експерти включають в ТОП.

Сподіваємося, що даний рейтинг додасть легкості у виборі кращого для вашого авто рішення.

1. IGLA

На першому місці нашого рейтингу заслужено перебуває система IGLA.

Її потрапляння на перше місце обгрунтовано тим, що ця захисна система представляє нове покоління і має безліч функцій, що з лишком виправдовують її ціну. Вона здатна блокувати двигун по штатним шинам CAN і LIN.

Дану модель можна зняти з охорони за допомогою введення PIN-коду на штатних кнопках розташованих в салоні авто, за сигналом радіо позначки або за допомогою смартфона, на який було встановлено мобільний додаток системи. Якщо ж буде здійснена спроба запуску двигуна без авторизації одним із способів, система заблокує рух. Пристрій складно виявити в машині, що ускладнює його деінсталяцію з метою викрадення автівки, і він ніяк не виявляє своєї присутності до авторизації власника машини.

Мініатюрний розмір і безшумність системи дозволяє встановити іммобілайзер Ігла в будь-якому місці від капота до багажника - і навіть в глибині проводки. Відсутність зайвих проводів дозволяє добре приховати систему від сторонніх очей.

Гарантія на систему становить класичне число в 12 місяців, а такі функції як блокування двигуна, швидка авторизація, і її секретність роблять даного виробника відмінним вибором по всіх параметрах.

2. 7 STARLINE A63 ECO

Модель, яку поставляють Старлайн, включає в себе функцію автозапуску. Даний виробник знаходиться на території РФ, що, однак, негативно не впливає на якість вироблених їм автосигналізацій.

Одним з бонусів даної моделі є наявність 3Д датчика, відповідального за стан кузова і його цілісність. У разі відхилення від норми на пульт власника машини відправляється сигнал.

Система потрапила в ТОП завдяки невисокій ціні, доповненої хорошими протиугінними властивостями. Системою її можна назвати ще й тому, що вона включає в себе безліч компонентів - таких як блок, канал передачі і брелок.

Гарна новина для забудькуватих автомобілістів - у даній сигналізації є автоматичне включення, що позначає включення режиму охорони навіть якщо ви забудете активувати її. Витік даних запобігається за допомогою шифрованого каналу, що робить сигналку цілком безпечною. Крім того, дана модель оснащена автозапуском двигуна, що відмінно економить час водія. Що примітно - гарантійний період даної моделі від STARLINE становить цілих 36 місяців.

3. 8 KGB GX-5RS

Ця модель від китайського виробника досить надійна, і включає в себе функцію автозапуску. Захист в ній двухканальний, а вартість порівнянна з минулою позицією російського виробника. Її система захисту передбачає передачу коду по різних каналах одночасно. Така подвійна передача коду посилює безпеку роботи системи, додаючи невразливості в запобіганні несанкціонованим зломів.

Брелок даної сигналки досить інформативний, так як він показує різні параметри стану машини.

Крім того, у системи є властивості запобігання хибних сигналів, і є можливість автозапуску двигуна, але ці функції будуть працювати лише в радіусі 900 метрів.

Ця модель потрапила в цей список багато в чому завдяки позитивним відгукам, як і експертів, так і простих покупців системи.

4. 9 ZONT ZTC-700S

І знову китайська модель, що відрізняється хорошим поєднанням ціни і якості.

У списку її виділяє ціна, яка вище всіх інших моделей. Однак її висока ціна виправдана функціоналом, який здатна запропонувати дана сигналізація для авто.

Те, заради чого варто обрати дану модель, включає в себе автоматичне включення прогріву авто, та передачу інформації і сигналу за допомогою GSM. Крім цього, інформація передається ще й по шифрувальному каналу, що повністю захищає від усіх методів перехоплення сигналу зловмисниками.

Ви зможете управляти даної сигналізацією за допомогою смартфона з будь-якою операційною системою. Меню додатка можна охарактеризувати як функціональне і просте в розумінні. З його допомогою можна здійснювати контроль часу, на який необхідно запланувати автозапуск, а його смарт-функції дозволяють регулювати цю функцію, враховуючи температуру за бортом.

5. 10 SCHER-KHAN LOGICAR 6I

Дана модель виробляється в Південній Кореї, і відноситься до середнього цінового сегменту.

Як і інші моделі в даному списку, вона має функцію автозапуску.

Цікава характеристика даної моделі полягає в тому, що вона здатна працювати в широкому діапазоні температур - відмінна властивість для різноманітного українського клімату, який різко переходить від арктичного холоду взимку до екваторіальній спеки літом.

Сигнал в даній системі кодується за допомогою технології MAGIC CODE PRO 3, його безпека доповнюється установкою коду доступу з брелока.

Модель дозволяє запускати двигун, як і натисканням кнопки, так і за допомогою установки певного часу його запуску: наприклад, коли ви точно знаєте, що в 7.00 - звичайний час виїзду на роботу.

Сигналка здатна працювати як і на авто з механічною, так і з автоматичною коробкою передач. Інформація, необхідна водієві, розташовується на брелоку.

Дальність дії складає 1500 метрів, що досить немало і дає хороший рівень покриття стеження за автомобілем.