Примхлива погода березня-травня потребує зовсім іншого підходу до верхнього одягу. Ціна, якість матеріалів та й можливості курток, які пропонують в звичних нам магазинах, влаштовують не завжди. Звичайно, вирішити цю проблему можна шляхом проб та помилок, але навіщо? Особливо якщо є торгові точки де розуміються на таких речах, як перепади температур, міцність матеріалів та зручність у щоденному використанні. Мережа магазинів «Мілітарка», а також сайт компанії https://militarka.com.ua/, можуть запропонувати великий асортимент верхнього одягу не лише для військових, а й всіх бажаючих, за прийнятною ціною та високої якості.

Військові матеріали кращі за цивільні аналоги

Демісезонна куртка повинна, в першу чергу, забезпечувати достатній комфорт під час носіння. Саме такими властивостями володіють моделі на основі soft shell тканин, які виготовляють по принципу 3 в 1. Тобто легкий верхній одяг не пропускає воду, захищає від вітру, має теплу підкладку з флісу. При цьому мембрана не парить, регулюючи тепловий баланс тіла. З такого матеріалу можна купити класичну куртку-вітрівку або ж популярний нині анорак.

Окрім того, верхній шар таких курток із міцної тканини, що складається із суміші нейлону чи поліестеру з бавовною. Її легко чистити, важко порвати, а потрапивши в дощ дуже просто висушити.

Куртка з військторгу має і стильний вигляд!

Цілком невірне судження: що військторг запропонує лише камуфляж. Сьогодні більше половини одягу в такому магазині відноситься до так званого тактичного. Якщо розглянути детальніше, це то й же стиль casual, в який розробники додали свою специфіку.

  • Зручні, часто приховані кишені.
  • Вільний крій, можливість точно підігнати одяг по собі.
  • Однотонні кольори – в стилі мілітарі або нейтральні.

Причому весь зовнішній вигляд дозволяє поєднувати куртку з різноманітними речами гардеробу, від джинсів до джогерів.

Різноманітність асортименту спрощує вибір

Куртка для демісезону в військторзі може бути представлена різноманітними моделями. Бажаєте класику стилю мілітарі – варто обрати варіанти М65. Потрібен більш спортивний стиль – куртка-бомбер є і в демісезонному варіанті, а для спортивного повсякденного гардеробу відмінно пасують анораки, яких також чимало на вітринах магазинів військового спорядження.

Залишається лише завітати до мережі магазинів «Мілітарка» в Києві, або ж відкрити її сайт, де і замовити вподобану модель куртки. Тим паче, що розмірна сітка тактичного і військового одягу дуже точна, й дозволяє зробити замовлення дистанційно, без попередньої примірки речей.