При купівлі житла завжди виникає питання – стара квартира, в якій вже хтось мешкав, або новобудова, яку скоріш всього доведеться почекати. Ми приводимо 5 причин на користь другого рішення.


1. Життя в новій квартирі набагато приємніше, ніж в старому будинку

Житловий квартал «Паркове місто» https://parkovemisto.com/ua/kvartiry/2k/ пропонує двокімнатні квартири в Києві у новобудові. Почуття від вселення в нову квартиру абсолютно інші, чим від житла, купленого на вторинному ринку. Звичайно, ці відчуття значною мірою суб'єктивні, але від цього вони не стають менш важливими для вашого настрою та душевної рівноваги.


2. Нові інженерні системи

У новій квартирі комунікації теж нові. Це велика перевага, яку оцінять люди, що жили в старих будинках. Мешканцям нових квартир не загрожують аварійні відключення водопостачання або електроенергії, взимку не потечуть батареї. У будинках встановлені потужні насоси, фільтри для очищення води, нові лічильники та інші продукти сучасних технологій, які роблять життя комфортним та безпечним.


3. Сучасне планування

Сучасні квартири в новобудовах відрізняються більш комфортними та продуманими планувальними рішеннями, ніж старі багатоквартирні будинки. Сьогодні багато житлових комплексів навіть в секторі масового будівництва зводяться по індивідуальних проектах, а до їх розробки притягуються відомі архітектурні бюро. Це дозволяє створити продукт, що максимально враховує потреби покупця. Багато квартир мають сьогодні гардеробну та другий санвузол.
Для споживачів з високими запитами можна запропонувати проекти з нетривіальними планувальними рішеннями, що включають веранди, патіо, сауну та навіть невелику земельну ділянку.


4. Дешева іпотека

Купівля житла стала доступнішою для людей завдяки системі іпотечного кредитування. Багато сімей, які не могли б розраховувати на придбання нерухомості за власні кошти, завдяки іпотеці змогли обзавестися дахом над головою. Потрібно пам'ятати, що процентна ставка за кредитами на новобудови нижче, ніж для купівлі житла на вторинному ринку. Це дає позичальникам можливість заощадити значні засоби, а якщо купувати квартиру у будинку, будівництво якого фінансує банк, знижка буде ще істотніша.


5. Нові можливості

Забудовники змагаються між собою у бажанні притягнути увагу покупців новомодними фішками.
У нових будинках пропонуються опції, яких немає й не могло бути в старому фонді, - підземні гаражі в цокольних поверхах, ліфти, що піднімаються з паркінгу прямо у квартиру, панорамні вікна, просторі вбиральні.