Ідеальний жіночий купальник повинен бути красивим, зручним і міцним. Крім цього по-справжньому хороші і правильно вибрані моделі дозволяють відчути себе впевненіше, вільніше і легше. Залежно від вибору відповідного варіанту можна міняти розваги, пробувати свої сили в нових видах спорту або просто поєднувати кілька справ, не відволікаючись на постійну зміну одягу.

Які жіночі купальники найпопулярніші і актуальні в 2021 році?

Більшість дівчат відправляється на пляж, бажаючи поплавати і попустувати в воді. Які саме моделі будуть в цьому випадку найзручніше? Відповідь досить проста - перший і самий надійний варіант відомий вже десятки років і вважається найкращим для будь-якого активного відпочинку біля моря. Йдеться про цілісний купальник, який закриває груди, живіт і стегна. У деяких випадках спина може залишатися відкритою, розставляючи спокусливі акценти.

Для плавання і активного відпочинку

Підійдуть і нові моделі з коміром холтер, обтягуючі шию і закриваючи ділянку грудей. Такі надійні моделі не злетять з тіла і не розслабляться навіть при найсильніших хвилях. Ще один практичний варіант - спортивні жіночі купальники, які мають згладжений силует і виконуються з щільної еластичної тканини, що облягає тіло. Такі купальники, як правило, не мають вразливих місць (бретелей, зав'язок, оборок).

Якщо ж відпочинок пов'язаний з активними розвагами і спортом, варто звернути увагу на інші пропозиції. Втім, актуальність цілісного купальника зберігається і в цьому випадку - такі моделі не виходять з моди, оскільки зручні в більшості ситуацій. Поряд з ними широко використовуються бікіні з товстими лямками, короткими шортиками і американськими проймами.

Жіночі купальники для пасивного відпочинку - засмаги, прогулянок

На жаль, при всій своїй універсальності в плані активних розваг, цільні купальники не можуть запропонувати необхідні повноваження для засмаги під тропічним сонцем. Тому для тих, хто любить отримувати вітамін D і ніжитися в теплі, отримуючи рівний бронзовий загар, передбачені особливі моделі.

Найпопулярніші - купальники з верхом бандо. У їхньому випадку верхня частина не має бретелей і виглядає як невеликий топ на гумці. Власниці завидного бюста можуть скористатися моделями з прогумованими жилками і вставками, а також з прошитими кулисками по верхньому і нижньому краю. Завдяки бандо, на плечах і шиї не залишається світлих слідів, і загар буде виглядати красиво.