Організація заходів професіоналами позбавляє від зайвих клопотів та допомагає втілити задум щодо майбутнього свята в реальність. Наприклад, івент агенція Lioncom з радістю займеться організацією та проведенням будь-яких свят, підготує їх та потурбується про технічний супровід.

Організація свята

Захід організовують в кілька етапів. Спочатку розробляють креативну концепцію. Потім підбирають та бронюють локацію. Далі запрошують гостей. Забезпечують трансфер до та після свята. Також доставляють персонал й обладнання на локацію.

Заходи, які може організувати агентство:

1. Корпоративні заходи (Новий рік, День народження компанії, професійне свято, корпоративні вечірки).

2. Дитячі й дорослі дні народження.

3. Фестивалі.

4. Дитячі свята;

5. День міста.

6. День Поля.

7. Спортивні турніри.

8. Квести.

9. Тренінги, майстер-класи.

10. Презентації, конференції, семінари.

Співпраця з агентством

Робота з агентством розпочинається з розповіді про майбутню подію. Варто повідомити заплановану дату, адресу локації, побажання. Чим більше інформації буде отримано, тим краще вдасться реалізувати заплановане.

Наступним кроком буде узгодження кошторису. За короткий термін співробітники агентства складуть кошторис проекту, опишуть необхідні параметри та надішлють презентацію. Потрібно буде лише все узгодити.

Потім не потрібно буде нічого робити, а лише насолоджуватися святом. Команда професіоналів займеться підготовкою свята, врегулюванням деталей, проведенням, а також додасть фотозвіт.

Переваги агентства

Протягом 13 років агентство Lioncom, про яке більше інформації можна дізнатися на сайті https://lioncom.pro/, проводить святкові заходи. Працює в Україні й по всьому світі. Воно має юридичний та бухгалтерський супровід. Використовує лише ліцензійну музику, поважаючи авторські права виконавців. Для кожного заходу купують ліцензію на музичне оформлення. Агентство є справжнім платником ПДВ, оформлює все згідно з законодавством. Тому немає потреби в додатковій юридичній службі.

Спеціалісти компанії використовують комплексний підхід до організації події. Вони здатні швидко вловити ідею замовника щодо майбутнього заходу та зберегти його час. Професійна компанія здатна організувати подію, яка надовго запам’ятається. Це гарантія якісної реалізації заходу. Від замовника потрібно тільки визначення основних вимог до свята, мети, якої хоче досягти. Все інше зробить агентство з організації заходів.